Komentáře uživatelů k filmu (611)

 • Matty
  ***

  Barbie a Ken zjišťují, že život není dokonalý. A trvá jim to. Nebýt titulní dvojice, mezi kterou to hezky klape, působí tahle komedie ještě mnohem povadleji. Humor obstarává všehovšudy jenom Jamieho bratr – onanista, odvážnější erotické scény jsou navzdory tématu (věčná honba za sebeuspokojením) krajně samoúčelné a jestliže je čistě fyzické pojetí vztahu titulní dvojice sympaticky nehollywoodské, závěr je hollywoodský v tom nejhorším možném smyslu. Vzhledem k současnému stavu žánru ale oceňuji jakoukoli snahu o oživení. 60% Zajímavé komentáře: Cervenak, gejzuško(8.4.2011)

 • Malarkey
  ***

  Fajn příjemná komedie ve všech ohledech, která ale na sobě nemá nic jedinečného, ani nic, co by mě vysloveně rozčilovalo. Anne Hathaway a hlavně Jake Gyllenhall předvedli super postavy, kdy Jack ještě ukázal, jak všestranně a fajnově se dokáže tvářit. Romantika z filmu jasně cítit je, ale vůbec mi nevadila. Možná by to ale mohlo být o trošek kratší a bylo by to úplně ideální. Tohle všechno by bylo vcelku hezký ohodnocení filmu, když by ho ale nerežíroval Edward Zwick, což mě dost překvapilo. Možná ale chtěl natočit jenom něco klidnějšího, pohodovějšího a zase v tomhle ohledu musím říct, že se mu to v celku povedlo. Každopádně se jedná o film, na který se rychle zapomene, což je možná škoda v jeho případě, protože u něj je skvělé právě to, že se zaobírá hlavně historií a na jeho výpravné filmy se moc pěkně kouká.(4.6.2012)

 • Cervenak
  ***

  Komediálna rovina nefunguje. Vôbec. Všetky scény s bratom (hrá ho nejaký ešte hnusnejší a trápnejší klon Jonaha Hilla) by som chcel vystrihnúť a spáliť. Našťastie to romantická a dramatická línia v pohode utiahnu. Škoda len slzavého záveru, tam môj pohár akceptácie klišé pretiekol a bol by som privítal niečo aspoň trochu netradičné. Jake veľmi fajn, Anne smokin´ hot - TDKR sa stáva najočakávanejším filmom roku 2012 :-). 7/10(29.1.2011)

 • J*A*S*M
  ***

  Dramatická linka by ušla, ale u humoru, o který se stará výlučně hrdinův (ne)povedený bratříček, jsem pociťoval silné návaly trapna. Každopádně mám hodně daleko k cílovému divákovi, takže Anne a Jake mohou přidělené tři hvězdy bujaře oslavovat. Určitě z nich mají radost.(7.6.2011)

 • Renton
  ****

  Scénář: Charles Randolph, Marshall Herskovitz, Edward Zwick .. Nezvyklý Zwick. Dynamicky natočené, tématicky zajímavé a do zdravotnictví štiplavé, ale silné zejména díky neskutečné chemii mezi hereckou dvojicí, která šlape na plné obrátky. Díky tomu hodně bavilo. _ Blue, blue, blue. Take the blue pill...(3.2.2011)

 • T2
  **

  Rozpočet $30miliónovTržby USA $32,367,005Tržby Celosvetovo $102,820,008Tržby za predaj DVD v USA $12,827,815 //počet predaných kusov 796,863║ čo napadlo Edwarda Zwicka sa pustiť do takéhoto námetu? ktorý mu vôbec napasuje, keď sa to tak zhrnie tak tento film dohromady nič nedá, okrem premávajúcich sa holých zadkov Anne Hathaway a Jake Gyllenhaala, fakt suchopárnosť, kde navodenie drámy smeruje akurát tak do vzduchoprázdna /40%/(4.3.2012)

 • larelay
  ****

  tolko sukani som v nejakej romantise komedii snad este ani nezazila... ale pozeralo sa na nich dobre, teda az na prdel Josha Gada, ale tak co uz narobim, nemoze mat kazdy zadok ako Jake Gyllenhaal :D Kazdopadne chemia fungovala, vtipnost takisto, bolo to take milo tradicno-netradicne, ukapla aj slzicka, a preto je to rozhodne vyssi priemer...(27.5.2011)

 • Dever
  ****

  Romantická komédia v ktorej sa sukničkár,ktorý zbohatne na viagre, zamiluje do peknej Anny, ktorá trpí Parcinsonovou chorobou. No zmes to je zaujímavá a však nijak zvlášť neunudí človeka, ale zas na druhú stranu nijak zvlášť nenadchne. Jednoducho povedané, podarená romantická komédia.(4.4.2011)

 • Fr
  ***

  Potkáte tisíce lidí a žádný z nich ve vás nic nezanechá. Potom potkáte jednoho člověka a váš život se změní..... Má to bejt ,,milej“ film o lásce, nevyléčitelný nemoci a sexu. Ale hlavně O LÁSCE! (a nemoci, a sexu). Středobodem pozornosti je přitažlivý, chytrý, okouzlující J.Gyllenhaal, princ Krasoň mezi prodejci léčiv, jehož šance přichází s lékem ,,na ptáka“. A samozřejmě A.Hathaway, umělkyně s Parkinsonem. Šukají jako veverky a celý mi to připomíná romanci, kterou znám z listopadu. Komediálních věcí tu moc není, spíš taková odlehčená romantika, protože ta nemoc...... no, o tom je ten film taky (a taky o lásce a o sexu). Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Chci vidět komedii, kde jsou frky na neurodegenerativní onemocnění centrální nervové soustavy. 2.) Chystám se živit jako Avon Lady. 3.) Chci si užít nezávazný sex (jako divák). PŘÍBĚH **** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ *(27.2.2011)

 • novoten
  ****

  Nenápadná perla, která dostává pravý lesk až časem. Zdánlivě rutinní dějové linie, lehce schematické postavy z tematicky blízkých romantických komedií a očekávaný vývoj se ve druhé polovině mění v dokonale komplexní podívanou s myšlenkovým a ještě více pak emočním přesahem. Edward Zwick natočil romantiku s velkým R a Anne Hathaway potvrzuje, že v roli girl-next-door má v současném Hollywoodu jen minimální konkurenci.(23.3.2011)

 • tron
  ****

  „O toto ťa žiadať nemôžem.“ – „Ani nebudeš musieť.“ Odľahčené tempo prvej polovice (s miestami až komediálnym - nie komickým - výkonom Jakea Gyllenhaala) pomohlo umocniť vážnu atmosféru druhej polovičky. Vtedy sa chorý človek začne správať tak, ako by sa správal naozajstný človek s takouto diagnózou. A zdravý človek sa začne správať rovnako, ako by sa asi správal zdravý človek, ktorý sa rozhodol žiť s chorým partnerom. Akonáhle začne film rozprávať o týchto veciach, veril som postavám, veril som príbehu, veril som zvratom, veril som dialógom a dokonca som veril aj Edwardovi Zwickovi, ktorý možno prvý raz v živote rozpráva príbeh, ktorý je dôležitý. Nepripadalo mi nič zvláštne na tom, že mladého, bezstarostného Američana, prestáva baviť neviazaný sex, ani to, že sa rozhodne (so všetkým dobrým aj zlým) zaujať určité životné stanovisko a to stanovisko je také, aké je. Nepripadalo mi to patetické, nepripadalo mi to umelé ani hollywoodsky vycucané z prsta. Pripadalo mi to úplne v poriadku, možno až európske. Prirodzené scény, v ktorých hrdina uvažuje nad tým, že s chorou partnerku skončí, mi nepripadali ako citové vydieranie, ale ako prirodzený štýl rozmýšľania v takejto situácii.(12.8.2017)

 • RHK
  **

  Lehká komedie od známého režiséra Edwarda Zwicka, která mne ale bůhvíproč nezaujala. Snad proto, že nemusím dealery a "neúprosný oční kontakt a skrytou důvěrnost", a o tom a o lásce tenhle film je. Trailer: http://www.csfd.cz/film/265950-laska-a-jine-zavislosti/videa/(28.11.2011)

 • emma53
  ***

  Je mi to líto, ale víc nedám, protože jsem měla pocit, že hlavně v té první polovině sleduji jakousi kampaň na farmaceutické výrobky a ve druhé, kde jsem se teprve trochu chytla, to už moc nezachránila. Anne i Jakea mám moc ráda a byla na ně příjemná podívaná, ale to je asi tak všechno. Těch pár hezkých a vtipných momentů, které tam byly, propluly téměř bez povšimnutí a mainstreamový pel se nesl celým filmem. Edwarde příště si s tím námětem víc pohraj a bude to fajn :-)(4.10.2013)

 • H34D
  ***

  Velmi zajímavé téma, schopný režisér a vynikající herecké duo... Přesto film sráží k zemi hollywoodská vyumělkovanost, povrchnost a hlavně zrůdně pohádkový způsob, jakým je vybudována ústřední love story. Jako odlehčená, průměrně vtipná komedie může tento snímek fungovat, náhled do businessu s léky je také zajímavý, ovšem v momentech, kdy se film snaží naladit vážnější notu, naráží na to, že absolutně není schopen vykreslit život, jaký doopravdy je. Človíček, kterého zde ztvárňuje nádherná (a dokonale upravená i během zdravotních obtíží) Anne Hathaway opravdu neexistuje a pokud ano, tak mi ho (ji) urychleně ukažte. :) 5/10(13.9.2014)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Ta nemoc ukradne všechno, co na ní milujete. Tělo, úsměv, rozum. Pak přestane ovládat motoriku. Pak se sama nedokáže oblíknout. A pak začíná sranda. Uklízení výkalů, strnulý pohled, demence. Ta nemoc je jako ruskej román." Tolik optimismu jsem si snad ani nezasloužil. Sex je přitom celkem prima, pohodová muzika mi z počátku i zvedla náladu, ale láska má do uvěřitelnosti dost daleko a sympaťák Parkinson mi dal jasně najevo, že tento snímek mi útěk od životních trablů zkrátka nedopřeje. Alespoň prostředí lékařských uplácečů nenásilnou formou ukázalo, proč je zdravotní péče stále dražší, vyléčení pacienta nepodstatné a lékaři stále opálenější.(26.2.2012)

 • Pethushka
  *****

  Teeeda, tak ten mě pořádně rozechvěl:-)) Začátek v podstatě o ničem, ale jakmile se na scéně objevila Anne Hathaway, které to mimochodem slušelo více než kdy jindy, film nabral obrátek..a to po všech stránkách. Líbil se mi suchý humor podtrženou opravdu povedenou hudbou. Snad jen toho "trapného" (a to říkám moc pěkně) bratra bych tam mít příště nemusela. Romantika tady fungovala, o tom žádná. Příběh nádherný a snad i trochu originální. Happy end se vším všudy a ještě něco navíc. Jsem překvapená, nadšená a trošku ubrečená. A líbí se mi to, moc.(30.3.2011)

 • robbiee
  **

  [imdb: 6.6/10] | me: Komediálna stránka filmu nestojí za nič, humor je slabý, nevýrazný. Je možné ho rozdeliť do dvoch rovín - ten fešácky v podaní Jamieho (Gyllenhaala), no a potom mastný nechutný v podaní jeho brata. V prvom prípade sa jedná už o opozeraný štýl, ktorý nemá nič čím by zaujal (nedaj Bože pobavil), v prípade druhom ide o silený humor bez náznaku vtipu. A k tomu musíme samozrejme pripočítať rozvíjajúci sa vzťah, aby bola romantika na mieste. Takto nejako je vyskladaná prvá polovica filmu, ktorá plní ta zábavno-romantickú rovinu. V druhej polovici vnikáme hlbšie pod povrch citov, humor ustupuje a film začína byť emočnejší. Tu sa film zarezáva do diváka využívajúc zákernú chorobu vo svoj prospech (o to úspešnejšie, že sa jedná o mladých krásnych ľudí). City posilnené láskou gradujú a film tak dosahuje (resp. mal by dosiahnúť) svojho cieľa. Na mňa to však nefungovalo, pretože humorná rovina je chabá a potrebu strhnúť diváka za srdce v druhej polovici som neocenil práve kvôli celkovej nevyváženosti a evidentnému zámeru celého filmu. [2 a pol *](19.5.2011)

 • TeeAge
  ***

  || Scenár: Edward Zwick, Charles Randolph, Marshall Herskovitz / Hard Sell: The Evolution of a Viagra Salesman by Jamie Reidy | Hudba: James Newton Howard | Produkcia: Edward Zwick, Scott Stuber, Marshall Herskovitz, Charles Randolph, Pieter Jan Brugge | Distribúcia: 20th Century Fox | Štúdio: Regency Enterprises, New Regency, Stuber Pictures, Bedford Falls | Rozpočet: 30 miliónov $ | Tržby: 102,313,925 $ || Vlastne by sa dalo povedať, že okrem komediálnej linky filmu je tento počin ťažkou tematickou záležitosťou, ktorá je vlastne nepríjemná i na pozeranie, nie to k prežívaniu. Za tieto pocity môže aj chirurgicky presne hrajúca Anne Hathaway, ktorej štandardne skvelo sekunduje vtipkujúci Gyllenhaal, ktorému zas vôbec nenapomáha postava otravného brata v podaní Josha Gada, ktorá je schematickým elementom krčovito snažiacou sa o dodanie zábavnosti. Takto žial priemer jak poleno s istotou nezopakovania projekcie. 55% | Blu-Ray, THX, HU DTS |(6.4.2011)

 • StarsFan
  **

  Slepenec scének, který nenabízí o nic silnější příběh než jakýkoliv německý romantický film ala Rosamunda Pilcher. Dokud byl Jamie v hlavní roli hajzlík, bavila jsem se u jeho sexuálních eskapád a nudila se při jeho obchodních neúspěších, sotva ale vstoupila na scénu viagra a Jamie se proměnil v hodného hocha, začala jsem si užívat jeho obchodní triumf a mít v kině přepínačku, přeskočím všechno to jeho milostné vrkání s Maggie. Jako film o sexu v osobním i profesním životě to mohlo být zajímavé (či přinejmenším alespoň netradiční), jako romantická komedie s morálním poučením o tom, že i ten největší sukničkář se časem zamiluje a že výborná kariéra nemusí nutně znamenat štěstí, představuje Love & Other Drugs něco, co už si nejspíš nikdy sama od sebe nepustím.(10.1.2011)

 • molotov
  ****

  Vynikající ústřední duo zvedá tento film z průměru do pozice filmu, na který se s chutí kdykoliv podívám znova. A toho bráchu bych taky vystřihnul.(10.4.2011)

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace