Externí recenze k filmu (10)

 • AVmania.cz (Marek Čech) ****

  "Láska za časů viagry sice není takovým žánrovým skvostem jako Love Story nebo z posledních let 500 dní se Summer, ale přichází s něčím, co pohnulo mými slznými kanálky, aniž bych měl pocit citového vydírání. A způsob zobrazení erotické touhy beru jako bonus a krok vpřed na cestě ze sterilního…" (více)

 • CinemaView.sk (Martin Zielosko) ****

  "Dramatický režisér Edward Zwick si Láskou a inými závislosťami rozhodne neurobil hanbu a osviežil žáner romkomu (skratka pre romantickú komédiu) veľmi vydareným dielom. Od dokonalosti ho delí zopár zbytočných scén, ktoré ako keby z oka vypadli tínedžerským komédiám. No i napriek tomu vám poskytne…" (více)

 • ČervenýKoberec.cz ****

  "I přes všechny klady a zápory je Láska i jiné závislosti dobrou romantickou komedií, s melancholickým doprovodem a prvotřídním obsazením. Tento film si zaslouží být stoprocentně viděn. Volba kde a kdy závisí na Vás. Slušet mu bude kino ale i nosič DVD či Blu-Ray" (více)

 • FanMovie.cz (Jan Varga) ***

  "Tak trochu netradiční romantická komedie, která se nebojí vyššího ratingu, a proto v zájmu větší uvěřitelnosti, atraktivnosti a zábavnosti obsahuje i vulgární výrazy a obnažená těla. To už tu bylo ve filmu Samec s Ashtonem Kutcherem. A jak příjemné a osvěžující to bylo, že se takový film soustředil…" (více)

 • Filmserver.cz (Michal Motyčka) ***

  "Romantické drama a kritika farmaceutických společností v jednom? To už je pořádná výzva udržet film s takovým rozptylem pohromadě. Edwardu Zwickovi se to povedlo, i když z velké části hlavně díky castingu." (více)

 • MovieMania.sk (Marek Gurský) *****

  "Keď jedna z postáv hovorí, ako sa viac ako 20 rokov stará o milovanú manželku trpiacu Parkinsonom, ktorý z nej ukradol všetko, čo na nej miloval – jej telo, úsmev a myseľ a chorobu prirovnáva k ruskému románu, uvedomíte si, že od prechádzky ružovým sadom bude mať spoločný život Maggie a Jamieho na…" (více)

 • MovieScreen.cz (Adam Fiala) **

  "Láska a jiné závislosti má minimálně dva body, které by mohla rozvinout, pokud by chtěla, ale nemyslím si, že kdy měla takové ambice, a tak jen doplňují příběh jako nějaké rekvizity, které tam scenárista omylem zanechal." (více)

 • MovieZone.cz (Petr Cífka) ***

  "Melancholičtější, dramatičtější a už nastiňované pikantnější pasáže zabírají o poznání líp. Velkofilmový přeborník Edward Zwick, který tu aktivně odpočíval od monstrprojektů typu Poslední samuraj nebo Krvavý diamant, má řemeslo pochopitelně v malíku. Jeho nový film je díky tomu šmrncovní a hladce…" (více)

 • Nekultura.cz (Petr Nagy) ***

  "Ostatně jsou to právě svižné, humorné a dobře vybranou hudbou doprovázené scény s Jamiem coby prodejcem léků, které vám ze Zwickova nejnovějšího filmu utkví v paměti nejdéle. Nakonec však s Láskou a jinými závislostmi přichází do českých kin jen mírně nadprůměrná romantická komedie, která sice…" (více)

 • Topzine.cz (Tereza Janíková) ***

  "Charisma hlavního protagonisty je to, co film skutečně táhne. Láska a jiné závislosti se jinak víceméně řadí do průměru. Průměru příjemného, zábavného, dojemného, ale pořád průměru. Něco malého, čím dokáže strhnout, má, ale stále je to moc malé." (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace