Externí recenze k filmu (10)

 • AVmania.cz (Marek Čech) ****

  "Láska za časů viagry sice není takovým žánrovým skvostem jako Love Story nebo z posledních let 500 dní se Summer, ale přichází s něčím, co pohnulo mými slznými kanálky, aniž bych měl pocit citového vydírání. A způsob zobrazení erotické touhy beru jako bonus a krok vpřed na cestě ze sterilního…" (více)

 • CinemaView.sk (Martin Zielosko) ****

  "Dramatický režisér Edward Zwick si Láskou a inými závislosťami rozhodne neurobil hanbu a osviežil žáner romkomu (skratka pre romantickú komédiu) veľmi vydareným dielom. Od dokonalosti ho delí zopár zbytočných scén, ktoré ako keby z oka vypadli tínedžerským komédiám. No i napriek tomu vám poskytne…" (více)

 • FanMovie.cz (Jan Varga) ***

  "Tak trochu netradiční romantická komedie, která se nebojí vyššího ratingu, a proto v zájmu větší uvěřitelnosti, atraktivnosti a zábavnosti obsahuje i vulgární výrazy a obnažená těla. To už tu bylo ve filmu Samec s Ashtonem Kutcherem. A jak příjemné a osvěžující to bylo, že se takový film soustředil…" (více)

 • Filmserver.cz (Michal Motyčka) ***

  "Romantické drama a kritika farmaceutických společností v jednom? To už je pořádná výzva udržet film s takovým rozptylem pohromadě. Edwardu Zwickovi se to povedlo, i když z velké části hlavně díky castingu." (více)

 • MovieMania.sk (Marek Gurský) *****

  "Keď jedna z postáv hovorí, ako sa viac ako 20 rokov stará o milovanú manželku trpiacu Parkinsonom, ktorý z nej ukradol všetko, čo na nej miloval – jej telo, úsmev a myseľ a chorobu prirovnáva k ruskému románu, uvedomíte si, že od prechádzky ružovým sadom bude mať spoločný život Maggie a Jamieho na…" (více)

 • MovieScreen.cz (Adam Fiala) **

  "Láska a jiné závislosti má minimálně dva body, které by mohla rozvinout, pokud by chtěla, ale nemyslím si, že kdy měla takové ambice, a tak jen doplňují příběh jako nějaké rekvizity, které tam scenárista omylem zanechal." (více)

 • MovieZone.cz (Petr Cífka) ***

  "Melancholičtější, dramatičtější a už nastiňované pikantnější pasáže zabírají o poznání líp. Velkofilmový přeborník Edward Zwick, který tu aktivně odpočíval od monstrprojektů typu Poslední samuraj nebo Krvavý diamant, má řemeslo pochopitelně v malíku. Jeho nový film je díky tomu šmrncovní a hladce…" (více)

 • Nekultura.cz (Petr Nagy) ***

  "Ostatně jsou to právě svižné, humorné a dobře vybranou hudbou doprovázené scény s Jamiem coby prodejcem léků, které vám ze Zwickova nejnovějšího filmu utkví v paměti nejdéle. Nakonec však s Láskou a jinými závislostmi přichází do českých kin jen mírně nadprůměrná romantická komedie, která sice…" (více)

 • Topzine.cz (Tereza Janíková) ***

  "Charisma hlavního protagonisty je to, co film skutečně táhne. Láska a jiné závislosti se jinak víceméně řadí do průměru. Průměru příjemného, zábavného, dojemného, ale pořád průměru. Něco malého, čím dokáže strhnout, má, ale stále je to moc malé." (více)

 • ČervenýKoberec.cz ****

  "I přes všechny klady a zápory je Láska i jiné závislosti dobrou romantickou komedií, s melancholickým doprovodem a prvotřídním obsazením. Tento film si zaslouží být stoprocentně viděn. Volba kde a kdy závisí na Vás. Slušet mu bude kino ale i nosič DVD či Blu-Ray" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace