Film PAPER SOLDIERS (papírový vojáci) je hlavně příběhem o Shownovi (Kevin Heart) a jeho cestě k lepšímu životu. Protože pracuje jako prodavač mobilů, moc si nevydělá. A jelikož má ženu a dítě, chce pro ně a hlavně pro sebe to nejlepší. Nejdříve se dává na dráhu dealera drog u kámoše Biga T, toho ale hned zabijí jiný překupníci a Shown má s kámošem Burtiem kliku, že vůbec vyvázli živí. Shawn se tedy dává na vykrádání domů a od začátečních amatérských vloupaček se pomalu začíná blýskat na lepší časy. Jak říká Shawn, když udělá jeden krok dopředu, vzápětí jsou tu dva kroky dozadu a o problémy je postaráno. Tenhle chlapík je rádoby drsnáček mezi partou opravdových drsňáků z černoškýho ghetta, kteří se jen tak s někým nezadaj! (ČSFD)

Herr_Flick

Hláškující gangsta-nigga-komedie. Ale koho pohoršuje film, ve kterém se týpci oslovují "bitch-ass nigga", ve větě řeknou 5x "fuck" a vůbec neholduje černošské jazykové kreativitě, tak tomu to nedoporučuju. Já takové filmy miluju a škoda jen, že je jich tak málo nebo nejsou obecně známé. Akce, hlášky, Beanie Sigel, Cam'ron, Jay-Z, Memphis Bleek = 100% ()