Dnes vás baví Senzi Senzus

všechny plakáty
Hudební
Slovensko, 2008, 75 min

genetique odpad!

Minule som prepol na STV a v hlavnom vysielacom čase sa na obrazovke objavilo pár tlstých postavičiek, ktoré mi pripomínali starých dobrých senzusákov. S domnienkou, že ide o nejaký krátky šot starých archívnych záberov som to chvíľku minút sledoval, ale keď ma to po cca desiatich minútach začalo unavovať, pozrel som do programu a takmer som odpadol. Staré senzusácke zábavy začala totiž STV ponúkať každý týždeň ako hlavný programový ťahák. Rád by som vedel, koľko ľudí z vedenia by si tento typ programu večer zapli. 15%. ()

Smok odpad!

Pozmenil by som slovíčko "baví". Za aké, to už nechám na predstavivosti jednotlivých užívateľov. ()

BigDeal odpad!

Slovenská televízia dostáva peniaze od štátu, z reklám a z koncesionárskych poplatkov a ja sa pýtam, kam tieto peniaze idú? Veď neprodukujú žiadnu vlastnú tvorbu- žiadny seriál a TV relácie sú na tom tiež biedne. Potom sa však pozriem do programovej ponuky a mám jasno. STV odkúpila a nadabovala najnovšiu sériu Dr. Housa (v USA mimoriadne úspešný seriál a dovolím si povedať, že aj u nás), no nevysiela ho o ôsmej večer, kedy je najvyššia sledovanosť, ale až o nejakej desiatej. Prečo? Pretože o ôsmej predsa beží senzi senzus z archívu, na ktorý už pár rokov nie je nikto zvedavý! ()

chalp odpad!

Za tie desaťročia televíznej šikany sa konečne môžem revanšovať odpadom, lenže tú hlbokú stopu zanechanú na mojej detskej psychike zrejme už nevymažem nikdy. ()

Horak odpad!

Ein Kessel Buntes na slovenský způsob, možná spíš lidová estráda vzor ARD, každopádně kýč kýčů, hrůza hrůz, párkrát jsem zachytil a koukal s otevřenou pusou, co všechno je možné předvádět jako televizní zábavu. ()

Mire odpad!

Úbohý "humor" a hudobná produkcia (ako aj tie "vtipy") potešia naozaj len ľudí s vekom 60 a viac. ()

brasek odpad!

Hudba z počítača, Senzusáci boli na konci svojej kariéry leniví aj káble natiahnuť, aby to aspoň vyzeralo že niečo hrajú! Total gýč! ()