Melli (Josefine Preuss), šedá myška, sirota, spoločensky izolovaná, sníva o tom, že patrí ku cool dievčenskej skupinke IT-Girls (Fiona Erdmann, Karolin Peiter) a získa mega sladkého hráča amerického futbalu Roquea (Manuel Cortez). Roqueova nevlastná sestra a vodkyňa dievčenskej skupiny London (Laura Osswald) celé dianie obráti a podrobí svojho brata smiešnej tínedžerskej stávke týkajúcej sa Melli. Až dovtedy, kým osud nevymení telá Melli a Roquea. A teraz obaja zistia, akí sú chlapci a dievčatá v skutočnosti. Melli musí v mužskom tele zistiť, ako chlapci fungujú a prečo sú na vine vždy rodičia, keď sa z chlapca stane arogantný macho, aj keď by mal vlastne potenciál stať sa ozajstným mužom snov. A Roque v dievčenskom tele zistí, že dať si dolu okuliare a vypnúť si vlasy vôbec nie je také jednoduché a že pekné "pipky" sú síce dobré na jednu noc, ale v skutočnosti sú podlé a neurotické. A dievčatá, čo nie sú cool, môžu byť v skutočnosti oveľa milšími dámami srdca. (oficiální text distributora)

AxelWers

Po 20. minútach som to vypol, kebyže mám o 20 rokov menej, tak si to možno pozriem dlhšie. Film vhodný výlučne len pre tínedžerov, aj keď treba uznať, že Josefine Preuß je celkom chutná pipina a vďaka nej to neskončilo medzi odpadom. ()

Brano

Nie je to až také hrozné, ako som podľa hodnotení očakával. Celkom pozerateľný film, ktorý je premenlivo zábavný. Taká vykrádačka filmu Ja som ty a ty si ja. Ale na terajšie pomery je to lepšie, ako polovica amerických teen komédii. Není to až také stupídne, ako som od američanov zvyknutí. Herci ujdú a za výbornú hudbu dávam 1* naviac. /50%/ ()

andrejba

Podarena parodia na nasilu vtipne stereotypne tinedzerske komedie. Nedosahuje to sice kvalit kultoveho "Dude, Where's My Car?" ale tato latka je postavena prilis vysoko. ()

Crosby odpad!

Historicky prvý film, čo som mal tú možnosť, a vôbec chuť pozerať maximálne 20 minút... Pretože sú splašky typu xXx, ale to som dopozeral aspoň celé a kupodivu som sa miestami aj milo pobavil. Režiséra, SCENÁRISTU a celý štáb, čo sa na tomto podieľal, by som dal nekompromisne popraviť. Teraz ale bez srandy! ()