Ně rodis krasivoj (TV seriál)

• Rusko

Не родись красивой

• Rusko

Ne rodis krasivoy

Romantický

Rusko, 2005, 420 min

Anton Švarc

Nelli Uvarova, Irina Muravjova, Marija Maškova, Georgij Taratorkin, Pjotr Krasilov, Vladimir Jaglyč, Olga Ostroumova, Raisa Rjazanova, Petar Zekavica, Grigorij Antipenko, Arťjom Semakin, Konstantin Solovjov, Michail Žigalov, Marija Leonova, Julija Takšina, Dmitrij Zeničev, Sergej Serov, Ilja Ljubimov, Denis Kuročka, Jekatěrina Primorskaja, Ola Kejru, Karolina Kabakuala, Natalja Ryčkova, Alexej Malkov, Alexej Vesjolkin, Olga Lomonosova, Viktor Dobronravov, Michail Šklovskij, Vjačeslav Agaškin, Prochor Dubravin, Michail Safronov, Jevgenija Čirkova, Vitalij Konovalčuk, Julija Rutberg, Andrej Kuzičjov, Valerij Nenašev, Oleg Maslennikov-Vojtov, Oleg Šklovskij, Michail Chimičjov, Irina Šebeko, Ljudmila Aljochina, Vitalij Jegorov, Galina Petrova, Darja Luzina, Julija Poďozorova, Alexandr Nazarov, Andrej Lukjanov, Sergej Kolešňa, Dmitrij Bedarev, Igor Něsvetajev, Aljona Semjonova, Anatolij Kalmykov, Sergej Jepišev, Alexej Losichin, Viktor Rjabov, Pavel Iljin, Dmitrij Rosljakov, Andrej Sviridov, Vachtang Beridze, Marija Klimova, Antonina Děmanova, Julija Vajšnur, Alexej Fursenko, Dmitrij Komov, Konstantin Avdějev, Marija Boltněva, Sergej Lobyncev, Julija Kuvarzina, Tina Kandělaki, Alexandr Ivankov, Marija Buknis, Sergej Šajdakov, Alina Kabajeva

Alexandr Rodňanskij

Náhodou na téhle verzi se mi líbí nejvíc to, že to pojali s velkou nadsázkou a humorem a dokázali dobře vyvážit porci ironie a "vážných" situací. Ano, není to víc, než co to je, obsahově v podstatě sračka. Ale aspoň jsem se u toho místy fakt bavila (Julia Takshina, Krasilov, Semakin). Pro mě na potrénování ruštiny ideální věc.Za to když tohle téma chceš natočit vážně, jako česká verze, působí to fakt trapně a je to tragédie, nedalo se na to koukat.(8.1.2017)