poster

Vysaj si

 • Kanada

  Suck

 • slovenský

  Vycucaj ma!

Komedie / Horor / Hudební

Kanada, 2009, 91 min

Komentáře uživatelů k filmu (58)

 • TERRORDROME
  ***

  Neúspešnej emáckej kapele sa konečne začne dariť až keď "feťák z pekla" premení basáčku na upíra. Prečo? Lebo upíri to vedia rozpáliť. Iggy Pop ich varuje, ale nakoniec sú z nich upíri všetci, na veľkú radosť Alice Coopera ( Ten chlap musí pri sebe zrejme nosiť ploskačku s octom aby vedel furt hádzať tie svoje kyslé ksichty ) . Tento Suck je zvláštny film pri ktorom som si celý čas hovoril že je to taká blbosť o ničom, ale napriek tomu som to v pohode dopozeral a ešte sa debilne usmeval ako smajlík Forresta Gumpa. Tvorcovia sa s tým celkom slušne hrajú, nasadzujú pozoruhodný vizuál ( napr. to animované auto v cestovných prestrihoch) a prihadzujú bonbónik ( alebo hašlerku ) v podobe prestarnutého, ale stále čertovsky zábavného Malcolma McDowella ako lovca upírov Eddie van Helsinga. Odporúčať to nebudem, ale odrádzať tiež nie.(3.8.2013)

 • DivX
  ****

  Kapela, turné, drogy a upíři. Co víc jsem si mohl přát. 75%(11.6.2012)

 • demented
  ***

  Príjemná upírska satira na tému "Vzostup a pád jednej rockovej kapely" ošperkovaná účasťou starých harcovníkov ako Alice Cooper, Iggy Pop či Henry Rollins. Palec nahoru ;)(5.9.2010)

 • Cedr
  *****

  To co většinou dopadá jako ubohá nevtipná parodie se zde povedlo až překvapivě skvěle. Čím to? Možná je to zemí původu? Svěží vítr ze severu? Suck je prostě a jednoduše sympatický snímek. Rob Stefaniuk jako hlavní hrdina, autor scénáře a režisér v jedné osobě asi věděl co od filmu chce. Povedlo se mu dát dohromady slušné "rockové" obsazení a celé to zabalit do pěkného vizuálu. Navíc žánrově pasující hudba a solidní humor. Hmmm.... na obalu je citát časopisu Rolling Stone: "Suck has the potential to become a cult classic." And you know what? They might be right.(9.10.2010)

 • Johnny.ARN
  **

  Našťastie tam nebolo nič hororové, možno tak Cooperové krídla. Ale bolo to vtipné, s peknou basgitaristkou. 2 z 5(15.4.2015)

 • klima777
  ***

  V jistém ohledu lehce neodolatelné. Parodická & sebepardická a především nehorázně zábavná záležitost. Proč jsou Winners emo-chudáčci? Alice pravil: "I am the old school, kids" a měl pravdu. Konec konců je přece vítěz: "Welcome in my nightmare!" Do výčtu slavných rockerů je nutno přidat ještě Alexe Lifesona (celníka v rukavičkách) a jeho: "Taky jsem hrál v kapele!". Upíří muzikál se zubatým smajlíkem od kukuřičného sirupu. Klidně si cucněte.(30.11.2010)

 • Qitek
  *

  Jelikož jde asik o TV produkci, rozhodl jsem se být shovívavý a udělit jednu silnou hvězdu za... Asi za to, že jsem viděl horší TV sračky než je tato.(12.6.2012)

 • marrjaana
  **

  Díky účinkování Malcolma mně to lákalo k přirovnání k Vamps, jenže Vampm se na upírskou " problematiku" kouká z jiného pohledu a navíc tam, hraje Drákulu zde Van Hellsinga. V každé případě mi to hodně připomnělo Zabijáky Lesbických Upírek... strašná blbost, pár dobrých nápadů tam ale je...(27.10.2014)

 • I.AM.NOT
  *****

  Naprosto kultovní obsazení (pro mě) v čele s Iggy Popem si nezaslouží nic jiného než plný počet. Jinak objektivně je to kardinální blbost, což ale připouští a na nic víc si nehraje, ačkoli možná hlubší význam má.. ať každý posoudí sám. Standartní béčková jízda u které bych čekal zběsilejší hudbu (jako TV Eye od Iggyho při propíchnutí brčkem) ale i tak byla fajnová.(10.11.2010)

 • Prochy38
  *****

  Já nemohu jinak. Tahle upírská muzikálová komedie ve stylu doby "sex, drogy, rock'n'roll" nemá chybu. Skvělé songy, výborná režie, opravdu vtipné. V čele s Iggy Popem, Alice Cooperem a Mobym. Nezapomenutelný zážitek. Dnes (12/2010) jsem 61. hodnotící a divím se, že mi to do dnes unikalo. Opravdu unikát. Alespoň milovníci té staré dobré muziky by si fakt tento film užili! 95%!!! A to vážně!(9.12.2010)

 • LudeCZek
  **

  Moc hudby, málo vtipu.(28.6.2011)

 • gocatgo
  ****

  Styl sice není všechno, ale tohle jsem nemohl propásnout. Libová upíří taškařice napěchovaná legendama....(6.8.2011)

 • arcticsky
  ****

  Velmi slušná upíří taškařice s ucházejícím hudebním doprovodem....Malcolm Mc Dowell jako vždy třeskutě zábavný ( viz. Caligula nebo Mechanický pomeranč) :-) , stejně jako Moby, Cooper, Iggy a Rollins...(17.2.2012)

 • merigieren
  ***

  Máme kapelu a hezkou zpěvačku. Pak také hudbu rock, sex, peníze a upíři. Hudba má využití i v ději (neumím si představit českou verzi), je taková příliš klidná na můj vkus, ale poslouchat se dá. Tak tu zpěvačku si vyhlídne král upírů, jen ji přemění a zase vrátí do skupiny. Dík ní má skupina úspěch, tajně vysává neznámé maso, až na to skupia přijde, postupně lčenové usoudí, že je to super a vyškemrají si přeměnu také, ale ty prasečiny s masem a pilkou je nebaví, také je dožene lovec upírů, když zabijí společně krále virus zmizí. A oni ho zabijí. Nejde snad ani o příběh, spíš jejich debaty, které se vzhledem k jejich postavení mohou zdát zajímavé. Občas je to morbidně vtipné, ale ty jejich průpovídky mě ne vždy bavily. Proto 3*.(24.8.2010)

 • Five By Five
  ***

  Nabodnite ma na elektrickú gitaru, no ono to vôbec nebolo zlé...(12.8.2011)

 • HappyDeath
  *****

  Všech 5 si to zřejmě ani nezaslouží,ale tolikero legend a atmosféry....Not Bad :-)(27.5.2011)

 • Heroine
  **

  Měl to být asi takový klasicky "cool" film. Mám ale dojem, že se to nepovedlo ze dvou důvodů. Prvním je ten, že hlavní hrdina je plochý, nesympatický a škaredý chlápek, se kterým prostě nemůžu sympatizovat, ani mu fandit, ať jde o cokoli. Druhým důvodem je to, že veškeré písně, které se ve filmu hrají, (kromě jednoho momentu, kdy se ozve Iggy Pop), jsou totálně nudné, popíkové, a většinou na jednom tónu zpívané amatéřiny. Hele, objevuje se tam Iggy Pop, Alice Cooper, a ještě pár dalších, za to snad pár hvězdiček dám. Ale mít to solidního hlavního hrdinu, a opravdu dobré rockové pecky, mohl z toho být kultovní film.(2.2.2013)

 • Ondr@932
  odpad!

  No coment .... 0%(13.4.2015)

 • Sudlice
  **

  prvoplánové, bezatmosferické, vtipné pouze ve dvou scénách, pokoukáníčko pro dnešní děti fascinované vším upírským(17.12.2011)

 • Bozvav
  *

  Totální kožená kravina.(20.3.2018)

 • Lumberjack
  ***

  Hugova parodující scéna z Draculy byla prostě dokonalá... 3.5*(25.12.2011)