Vysaj si

• slovenský

Vycucaj ma!

Komedie / Horor / Hudební

Kanada, 2009, 91 min

Neúspešnej emáckej kapele sa konečne začne dariť až keď "feťák z pekla" premení basáčku na upíra. Prečo? Lebo upíri to vedia rozpáliť. Iggy Pop ich varuje, ale nakoniec sú z nich upíri všetci, na veľkú radosť Alice Coopera ( Ten chlap musí pri sebe zrejme nosiť ploskačku s octom aby vedel furt hádzať tie svoje kyslé ksichty ) . Tento Suck je zvláštny film pri ktorom som si celý čas hovoril že je to taká blbosť o ničom, ale napriek tomu som to v pohode dopozeral a ešte sa debilne usmeval ako smajlík Forresta Gumpa. Tvorcovia sa s tým celkom slušne hrajú, nasadzujú pozoruhodný vizuál ( napr. to animované auto v cestovných prestrihoch) a prihadzujú bonbónik ( alebo hašlerku ) v podobe prestarnutého, ale stále čertovsky zábavného Malcolma McDowella ako lovca upírov Eddie van Helsinga. Odporúčať to nebudem, ale odrádzať tiež nie.(3.8.2013)

Mne sa to docela páčilo + dobrá hudba.(11.6.2011)

Vtipný kousek protkaný dobrou muzikou.(28.7.2018)

,,Děti, budete muset skončit s těma drogama, jasný? Tohle není žádná velká věda, to, co tu děláme. Jsou to jenom otázky. A jak říkávala moje máma, je to jen rock’n’roll, ale mě se líbí!“, pronesl ve filmu Henry Rollins. A přesně o to tu jde – rock’n’roll. Skvělá hudba, humor a upíři = Suck. A mě se to líbí!(2.11.2010)

Docela zvláštní film, avšak dost průměrná komedie. Kulturní vložky v podobě hudebního projevu někdy nudily, ale naštěstí kapela nehrála hrozně a ačkoliv tenhle žánr nemusím, dalo se to poslouchat. Big up za překlad písní.(31.12.2010)

Je to celkem stylovka, obsazení starých známých osobností, pohřebácký tourbus, zpropadeně osouloženíhodná basačka, renfieldovskej bedňák, sem tam nějaký ten břitký fór a upír co vypadá jako kloboučník po bad tripu. Občas je to docela chytře vyřešené (McDowellovo mládí propůjčené z jiného filmu) ale jinak nic náročného. Čekal jsem od toho sračkoidní blbost, v průběhu se ale u mě objevovaly i známky nadšení. Pro fans upírů a rock'n'rollu je tohle povinnost....i když od tý looserský kapely si toho moc neužijete.(9.12.2013)

Parádní jízda, která mě s každým dalším shlédnutím baví víc a víc. Místy slušný maso, rockový mrtvoly sou fajn a nejlepší výmluva fšech dob je "Není to tak jak to vypadá!"(25.9.2013)

• anomaliana

Jediné, čo považujem za skvelé je to, že tam hral Alice Cooper. I keď nechápem ako na to mohol pristúpiť. Už som prejedená všetkých tých upírskych filmov, kníh a celkovo všetkého, čo je s tým v súvise. Naozaj by som prežila bez tohto filmu. Nepáčilo sa mi to. Celé to bolo také bez energie a napätia. Nič mi to neprinieslo. Nuda.(23.1.2011)

• Fenk

The Winners sucks!(12.6.2012)

Tenhle film je taková s prominutím kravina, až mě neuvěřitelně bavil. Jsou zde scény a záběry u kterých si jen říkáte: "wtf to jako myslí vážně?" ..načež vyprsknete v smích. I když děj není v podstatě absolutně žádný a připomíná to hodně nepovedený pokus o muzikál, mě tenhle film jako komedie pobavil jako za poslední dobu žádný jiný film.(12.6.2012)

docela blbost, ale díky Iggymu jedna hvězda navrch :) hudba celkem dobrá, ale dovedl bych si představit lepší songy...(26.11.2013)

• Serafina

Dafuq did I just see?(16.2.2014)

Naprosto oddechová komedie. Navíc doplněná dobrou hudbou. Škoda, že se takových netočí víc. Po hoře nesmyslů alias Avangers jsem u něčeho mohl vypnout mozek na hodinku.(27.4.2015)

Slasher napísal pekný komentár. Krv, sranda, trapnosť... Pekné. Malo to svoje chvílky. Chvíľami očarujúci vizuál. Vadilli mi pesničky kapely. Mali sa do toho poriadne oprieť.(14.6.2015)

• vrch07256732

Nepodarená snaha natočiť niečo na spôsob Rocky Horror Picture Show, výprava úplne slabučká, herci povedzme že OK, najmä nasadením Iggiho a Alice, upírie masky na úrovni 70-80 rokov, hudba skupiny všetko iné len nie rockový mazec, no neviem... Plusom je v zásade jednoduchý a pomerne odsýpajúci dej, Sem tam nejaká dobrá hláška (najmä Iggi: Ty nie si looser ale koko...) sexy upírka Jessica Paré ... jednoducho pozreť sa to dalo, ako bolo spomenuté nenáročná blbinka na dlhý nudný večer.(22.4.2016)

Zábavné... Co jsem očekával, to jsem dostal, tak co?(30.5.2016)

• blexster

Síla tohoto filmu nespočívá na originalitě nebo příběhu ale spíše na jeho schopnosti spojit se s "dětmi Rock´n´Rollu" . Ale v útrobách to nejni nic víc než komediální hrůza o upírech která si víc něž 2* prostě nezaslouží X((8.5.2018)

• MorbiDeath

...hodnotím len soundtracky.(2.11.2019)