Vysaj si

• slovenský

Vycucaj ma!

Komedie / Horor / Hudební

Kanada, 2009, 91 min

(2,6*) Uzavřený kruh aneb fandové fandům. A kdo není fanda, bývalá rocková hvězda nebo lucky man hodnotí jednou hvězdou, pochopitelně. Ale dokud je soundtrack a mejkap stejně důležitý jako příběh (imho víc) a fandové vrní blahem a nahazují pětky, zdá se, že všechno funguje správně a není proč pozérsky intelektuálně škudlit.(29.6.2011)

Yo - je to plytké , suché , ALE celé je to určené vyznávačom rockových maskotov - Alice , Henry , Iggy...primotal sa aj Moby ( údiv ) a to celé v kombinácii s vampírskym námetom - to je to podstatné. Na vizáži tomu uberá ICH pomerne neskorý nábeh a mini budget , no pridáva tá formálna a dejová recesia. TWIGHLIGHT sága Ma úspešne míňa a nemyslím , že je to určené rovnakým očným buľvám. Každopádne spokojnosť . Síce žiaden súvis , no " REPO ! " sa nekoná. OPERA Ma oslovila viac. ( Ale ak Malcolm-ov agent urgentne neodchytí nejakú lukratívnu zakázku - tak Mc bude padať a chytať sa aj nalomených konárov... )(24.8.2010)

"That's not what it looks like." - Tuto hlášku dvakrát použije hlavní hrdinka, když je přistižena, se zakrvácenou pusou nad mrtvolou, na které si právě pochutnala a tato hláška se přesně hodí na tenhle film. Po shlédnutí traileru, někdy vloni, jsem čekal HOOOOODNĚ lacinou a málo vtipnou komedii, v podstatě blbost, na kterou se podívám jen kvůli Alici Cooperovi a ono hovno. Ještě teď jsem z toho u vytržení, jak to bylo skvělý. No, některý scény sice vypadají hodně lacině (např. scéna s brčkem, scéna, kdy se Hugo zbavuje těla anebo záběr na letící letadlo, které je stoprocentně modýlek), ovšem díky těmto laciným scénám nabývá Suck ještě na větší vtipnosti, takže to byl možná spíš záměr. Příběh samotný pojednává o začínající kapele, která se snaží prorazit a do toho je velice šikovně, osobitě a vtipně zamontovaná upíří zápletka. Nečekejte nějaké velké hláškování, ale když už hláška, tak bude stát za to. Perfektní byl odkaz na Renfielda z Draculy v podobě Huga, úžasně vtipná byla taky scéna v rádiu a totálně mě rozsekala smrt hlavního záporáka. Hudba mohla být trochu tvrdší, ale poslouchala se docela příjemně. Celkově to všechno, co jsem tady vypsal by bylo na čtyři hvězdy, ale pátou přidávám, hádejte proč ... chvilka napětí ... správně kvůli přítomnosti Alice Coopera, který i když měl malou roli tak tomu vždycky v pravou chvíli dodal ty správný grády. A navíc při závěrečných titulcích nám hraje jeho písnička I am the Spider.(23.9.2010)

Neúspešnej emáckej kapele sa konečne začne dariť až keď "feťák z pekla" premení basáčku na upíra. Prečo? Lebo upíri to vedia rozpáliť. Iggy Pop ich varuje, ale nakoniec sú z nich upíri všetci, na veľkú radosť Alice Coopera ( Ten chlap musí pri sebe zrejme nosiť ploskačku s octom aby vedel furt hádzať tie svoje kyslé ksichty ) . Tento Suck je zvláštny film pri ktorom som si celý čas hovoril že je to taká blbosť o ničom, ale napriek tomu som to v pohode dopozeral a ešte sa debilne usmeval ako smajlík Forresta Gumpa. Tvorcovia sa s tým celkom slušne hrajú, nasadzujú pozoruhodný vizuál ( napr. to animované auto v cestovných prestrihoch) a prihadzujú bonbónik ( alebo hašlerku ) v podobe prestarnutého, ale stále čertovsky zábavného Malcolma McDowella ako lovca upírov Eddie van Helsinga. Odporúčať to nebudem, ale odrádzať tiež nie.(3.8.2013)

Já nemohu jinak. Tahle upírská muzikálová komedie ve stylu doby "sex, drogy, rock'n'roll" nemá chybu. Skvělé songy, výborná režie, opravdu vtipné. V čele s Iggy Popem, Alice Cooperem a Mobym. Nezapomenutelný zážitek. Dnes (12/2010) jsem 61. hodnotící a divím se, že mi to do dnes unikalo. Opravdu unikát. Alespoň milovníci té staré dobré muziky by si fakt tento film užili! 95%!!! A to vážně!(9.12.2010)

• - Film měl premiéru v pátek 11. září 2009 na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu. (Terva)

• - Pro nedostatek peněz si tvůrci vypůjčili od Alice Coopera spousty oblečení z jeho šatníku. (Terva)

• - Alex Lifeson si zahrál celníka na kanadsko-americké hranici. Ve filmu tvrdí, že také hrál s kapelou. Ve skutečnosti je kytaristou kanadské kapely Rush. (Terva)