poster

Vysaj si

 • Kanada

  Suck

 • slovenský

  Vycucaj ma!

Komedie / Horor / Hudební

Kanada, 2009, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cedr
  *****

  To co většinou dopadá jako ubohá nevtipná parodie se zde povedlo až překvapivě skvěle. Čím to? Možná je to zemí původu? Svěží vítr ze severu? Suck je prostě a jednoduše sympatický snímek. Rob Stefaniuk jako hlavní hrdina, autor scénáře a režisér v jedné osobě asi věděl co od filmu chce. Povedlo se mu dát dohromady slušné "rockové" obsazení a celé to zabalit do pěkného vizuálu. Navíc žánrově pasující hudba a solidní humor. Hmmm.... na obalu je citát časopisu Rolling Stone: "Suck has the potential to become a cult classic." And you know what? They might be right.(9.10.2010)

 • Dellamorte
  ***

  Yo - je to plytké , suché , ALE celé je to určené vyznávačom rockových maskotov - Alice , Henry , Iggy...primotal sa aj Moby ( údiv ) a to celé v kombinácii s vampírskym námetom - to je to podstatné. Na vizáži tomu uberá ICH pomerne neskorý nábeh a mini budget , no pridáva tá formálna a dejová recesia. TWIGHLIGHT sága Ma úspešne míňa a nemyslím , že je to určené rovnakým očným buľvám. Každopádne spokojnosť . Síce žiaden súvis , no " REPO ! " sa nekoná. OPERA Ma oslovila viac. ( Ale ak Malcolm-ov agent urgentne neodchytí nejakú lukratívnu zakázku - tak Mc bude padať a chytať sa aj nalomených konárov... )(24.8.2010)

 • Slasher
  ***

  Slušná vampýří oddechovka. Hlavně že to nedopadlo tak amatérsky nemastně neslaně, jak jsem se z upoutávky obával. Smolná kapela The Winners jede ve stylovym pohřebáckym fáru (nechápu tu nespokojenost..) turné, basačka potká odpornýho exota (co vypadá jak junkie from hell) a vzápětí zmorfuje na upířici… Nakonec nejsou ty hvězdné vedlejšáky tím jediným plusem /dobrý jsou dědovití Cooper a Iggy Pop, ještě dědovitější McDowell (jako Eddie Van Helsing!), rockovej blbeček Moby, i vlasatý Henry ’Rockin’ Roger’ Rollins/, potěší i celková vizuální pěknost - je vidět, že za tím stál někdo s dobrým vkusem a chutí si s tím vyhrát. Animační prostřihy, přebarvení obrazu, krví se červenající mapa cesty, moc pěkný hudební klipy naší fiktivní kapely, a tak. Dobrý je sem tam i nějaký ten odkaz či vložka (Beatles, Renfield, parádně zakomponované záběry z McDowellova O LUCKY MAN!…). Problém jsem si ale bohužel stejně našel. Týpci v kapele byli bezpohlavní emo/indie trapáčci, což je celkem škoda, když zbytek postav (včetně kundózní basačky) je vesměs tak zajímavý. Krve je tam dost, srandy celkem též, trapnosti ke konci taky. Ale prostě jo - vcelku zapamatovatelná rock hororová komedie, podívejte na to. 7/10. [HD](23.9.2010)

 • Terva
  ****

  CITÁT - Nikdy není pozdě říci: Je mi líto............ Videoklip okolo desáté minuty je naprosto Ďábelský. CITÁT - Black Night........... Alice Cooper se, jako vždy také povedl a tak není co řešit. CITÁT - Vy jste moje dobrá víla z Pekla?............. Ono je tam těch pěkných a povedených videopasáží víc. Forma kreslených vstupů je vtipné a nepoškozuje příběh. Jen prostě žije svým životem. Povedené songy, krev, humor, sranda a perfektní herecké obsazení. CITÁT - Vždycky kondom a nikdy nevěř zatracenýmu upírovi.............. Jak říká moje máma: Je to sice jen Rock"N" Roll, ale mě se to líbí. Film je věnován zesnulému Ronu Stefaniukovi, otci režiséra Roba Stefaniuka. Natáčení probíhalo v kanadském Torontu.(20.4.2015)

 • I.AM.NOT
  *****

  Naprosto kultovní obsazení (pro mě) v čele s Iggy Popem si nezaslouží nic jiného než plný počet. Jinak objektivně je to kardinální blbost, což ale připouští a na nic víc si nehraje, ačkoli možná hlubší význam má.. ať každý posoudí sám. Standartní béčková jízda u které bych čekal zběsilejší hudbu (jako TV Eye od Iggyho při propíchnutí brčkem) ale i tak byla fajnová.(10.11.2010)

 • - Pro nedostatek peněz si tvůrci vypůjčili od Alice Coopera spousty oblečení z jeho šatníku. (Terva)

 • - Film měl premiéru v pátek 11. září 2009 na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu. (Terva)

 • - Alex Lifeson si zahrál celníka na kanadsko-americké hranici. Ve filmu tvrdí, že také hrál s kapelou. Ve skutečnosti je kytaristou kanadské kapely Rush. (Terva)