Reklama

Reklama

Vysaj si

Trailer

Obsahy(1)

Kanadský hudební snímek popisuje pouť mladé americké kapely The Winners za vytouženou slávou. Frontman skupiny Joey (R. Stefaniuk), loser jak v životě, tak v lásce, bere turné do New Yorku jako poslední naději chytit se v showbyznysu. Cestu náramně zkomplikuje, když je po jednom z koncertů jejich basistka (J. Paré) pokousána upírem. Komplikace je to do té doby, než kapela s upírkou v sestavě začne získávat více a více fanoušků. Když se v upíry promění i zbytek kapely, jsou už z nich hvězdy první třídy. Mrtvých ale přibývá a Joey začne hledat východisko, jak se on i zbytek kapely mohou stát znovu lidmi. (Prochy38)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (63)

I.AM.NOT 

všechny recenze uživatele

Naprosto kultovní obsazení (pro mě) v čele s Iggy Popem si nezaslouží nic jiného než plný počet. Jinak objektivně je to kardinální blbost, což ale připouští a na nic víc si nehraje, ačkoli možná hlubší význam má.. ať každý posoudí sám. Standartní béčková jízda u které bych čekal zběsilejší hudbu (jako TV Eye od Iggyho při propíchnutí brčkem) ale i tak byla fajnová. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Kanadský snímek „Vysaj si“ není skvělou komedií po celou dobu. Přece jen, jsou tu slabší momenty, které jsou spojené s tím, že je potřeba opakovat nějaká otřepaná klišé, ale i s tím, že použitý humor není vždy vtipný. Ale jako satira na rockovou skupinu, která udělá skoro všechno, snímek dobře funguje. Navíc se tu objeví zajímavá jména: Malcolm McDowell, Iggy Pop, Alice Cooper nebo Moby. ()

Reklama

TERRORDROME 

všechny recenze uživatele

Neúspešnej emáckej kapele sa konečne začne dariť až keď "feťák z pekla" premení basáčku na upíra. Prečo? Lebo upíri to vedia rozpáliť. Iggy Pop ich varuje, ale nakoniec sú z nich upíri všetci, na veľkú radosť Alice Coopera ( Ten chlap musí pri sebe zrejme nosiť ploskačku s octom aby vedel furt hádzať tie svoje kyslé ksichty ) . Tento Suck je zvláštny film pri ktorom som si celý čas hovoril že je to taká blbosť o ničom, ale napriek tomu som to v pohode dopozeral a ešte sa debilne usmeval ako smajlík Forresta Gumpa. Tvorcovia sa s tým celkom slušne hrajú, nasadzujú pozoruhodný vizuál ( napr. to animované auto v cestovných prestrihoch) a prihadzujú bonbónik ( alebo hašlerku ) v podobe prestarnutého, ale stále čertovsky zábavného Malcolma McDowella ako lovca upírov Eddie van Helsinga. Odporúčať to nebudem, ale odrádzať tiež nie. ()

Slasher 

všechny recenze uživatele

Slušná vampýří oddechovka. Hlavně že to nedopadlo tak amatérsky nemastně neslaně, jak jsem se z upoutávky obával. Smolná kapela The Winners jede ve stylovym pohřebáckym fáru (nechápu tu nespokojenost..) turné, basačka potká odpornýho exota (co vypadá jak junkie from hell) a vzápětí zmorfuje na upířici… Nakonec nejsou ty hvězdné vedlejšáky tím jediným plusem /dobrý jsou dědovití Cooper a Iggy Pop, ještě dědovitější McDowell (jako Eddie Van Helsing!), rockovej blbeček Moby, i vlasatý Henry ’Rockin’ Roger’ Rollins/, potěší i celková vizuální pěknost - je vidět, že za tím stál někdo s dobrým vkusem a chutí si s tím vyhrát. Animační prostřihy, přebarvení obrazu, krví se červenající mapa cesty, moc pěkný hudební klipy naší fiktivní kapely, a tak. Dobrý je sem tam i nějaký ten odkaz či vložka (Beatles, Renfield, parádně zakomponované záběry z McDowellova O LUCKY MAN!…). Problém jsem si ale bohužel stejně našel. Týpci v kapele byli bezpohlavní emo/indie trapáčci, což je celkem škoda, když zbytek postav (včetně kundózní basačky) je vesměs tak zajímavý. Krve je tam dost, srandy celkem též, trapnosti ke konci taky. Ale prostě jo - vcelku zapamatovatelná rock hororová komedie, podívejte na to. 7/10. [HD] ()

Heroine 

všechny recenze uživatele

Měl to být asi takový klasicky "cool" film. Mám ale dojem, že se to nepovedlo ze dvou důvodů. Prvním je ten, že hlavní hrdina je plochý, nesympatický a škaredý chlápek, se kterým prostě nemůžu sympatizovat, ani mu fandit, ať jde o cokoli. Druhým důvodem je to, že veškeré písně, které se ve filmu hrají, (kromě jednoho momentu, kdy se ozve Iggy Pop), jsou totálně nudné, popíkové, a většinou na jednom tónu zpívané amatéřiny. Hele, objevuje se tam Iggy Pop, Alice Cooper, a ještě pár dalších, za to snad pár hvězdiček dám. Ale mít to solidního hlavního hrdinu, a opravdu dobré rockové pecky, mohl z toho být kultovní film. ()

Galerie (20)

Zajímavosti (3)

  • Alex Lifeson si zahrál celníka na kanadsko-americké hranici. Ve filmu tvrdí, že také hrál s kapelou. Ve skutečnosti je kytaristou kanadské kapely Rush. (Terva)
  • Pro nedostatek peněz si tvůrci vypůjčili od Alice Coopera spousty oblečení z jeho šatníku. (Terva)
  • Film měl premiéru v pátek 11. září 2009 na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu. (Terva)

Reklama

Reklama