Vysaj si

Trailer

Kanadský hudební snímek popisuje pouť mladé americké kapely The Winners za vytouženou slávou. Frontman skupiny Joey (R. Stefaniuk), loser jak v životě, tak v lásce, bere turné do New Yorku jako poslední naději chytit se v showbyznysu. Cestu náramně zkomplikuje, když je po jednom z koncertů jejich basistka (J. Paré) pokousána upírem. Komplikace je to do té doby, než kapela s upírkou v sestavě začne získávat více a více fanoušků. Když se v upíry promění i zbytek kapely, jsou už z nich hvězdy první třídy. Mrtvých ale přibývá a Joey začne hledat východisko, jak se on i zbytek kapely mohou stát znovu lidmi. (Prochy38)

Trailer

verbal

Docela by mě zajímalo, co je tenhle Robertek Šťepánšuk zač, že se mu povedlo exhumovat tolik rockových mrtvol, pardon ikon, a přinutit je pózovat v tak nehorázné sračce. Asi Alence Kůprové nalil do pití nějaký Poisson, Jindrovi Rolincovi slíbil, že může někoho beztrestně přejet autem, Popovému Ajgorovi pak svou šestiletou sestru no a Mobymu(???), tak tomu pravděpodobně Sucknul Dicka! ()

Fr

,,Máš na pódiu upíra ty idiote! Tohle pro tebe skončí špatně“..... My stárnem, Rock´n´Roll stárne a díky tomuto filmu možná někdo začne zvažovat přechod na japonskej Hip hop. A přitom to vypadalo na zajímavej 90ti minutovej rockovej videoklip! Bohužel vše podstatný se dá shrnout do tohoto ,,šotu“. Potěší hudba, pár rockových legend, ale to ostatní je vopruz. Jako v životě, VŽDY POUŽÍVEJTE KONDOM A NIKDY NEVĚŘTE ZPROPADENÝMU UPÍROVI! Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Zajímá mě, jestli by byl Alice Cooper dobrej barman, upír nebo zombie. 2.) Nevím, jestli je dobrý mít holku, co saje celou noc. 3.) K čemu asi tak můžou mít v Kanadě uvázanej klíč od WC? PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

Slasher

Slušná vampýří oddechovka. Hlavně že to nedopadlo tak amatérsky nemastně neslaně, jak jsem se z upoutávky obával. Smolná kapela The Winners jede ve stylovym pohřebáckym fáru (nechápu tu nespokojenost..) turné, basačka potká odpornýho exota (co vypadá jak junkie from hell) a vzápětí zmorfuje na upířici… Nakonec nejsou ty hvězdné vedlejšáky tím jediným plusem /dobrý jsou dědovití Cooper a Iggy Pop, ještě dědovitější McDowell (jako Eddie Van Helsing!), rockovej blbeček Moby, i vlasatý Henry ’Rockin’ Roger’ Rollins/, potěší i celková vizuální pěknost - je vidět, že za tím stál někdo s dobrým vkusem a chutí si s tím vyhrát. Animační prostřihy, přebarvení obrazu, krví se červenající mapa cesty, moc pěkný hudební klipy naší fiktivní kapely, a tak. Dobrý je sem tam i nějaký ten odkaz či vložka (Beatles, Renfield, parádně zakomponované záběry z McDowellova O LUCKY MAN!…). Problém jsem si ale bohužel stejně našel. Týpci v kapele byli bezpohlavní emo/indie trapáčci, což je celkem škoda, když zbytek postav (včetně kundózní basačky) je vesměs tak zajímavý. Krve je tam dost, srandy celkem též, trapnosti ke konci taky. Ale prostě jo - vcelku zapamatovatelná rock hororová komedie, podívejte na to. 7/10. [HD] ()

gudaulin

Nenáročná blbůstka na pozdní večer po pracovně náročném dni za předpokladu, že trpíte akutní nespavostí. Není chytrá, originální ani vtipná, na druhé straně ale není ani urážlivě hloupá nebo nevkusná. Jak trefně napsal Pacco, jde o "uzavřený kruh aneb fandové fandům". Od hudebních komedií tohoto ražení se holt filmařské zázraky čekat nedají. Přítomnost slavných postav hudebního světa dodává téhle ptákovině větší váhu, než by si objektivně zasloužila. Snad ještě malou poznámku. Hudba použivá ve filmu není nijak zásadní, nicméně je to především ona, co drží snímek nad vodou. Pod široce objímající pojem rock'n'roll se dá schovat mnohé a tahle muzika se do ní pohodlně vejde. Čeští vyznavači hospodského rocku a metalu by se možná divili, že právě tahle produkce měla na Západě slušnou převahu nad tím, co oni vyznávají jako jediný pravý rock. Celkový dojem: 35 %. ()

Dellamorte

Yo - je to plytké , suché , ALE celé je to určené vyznávačom rockových maskotov - Alice , Henry , Iggy...primotal sa aj Moby ( údiv ) a to celé v kombinácii s vampírskym námetom - to je to podstatné. Na vizáži tomu uberá ICH pomerne neskorý nábeh a mini budget , no pridáva tá formálna a dejová recesia. TWIGHLIGHT sága Ma úspešne míňa a nemyslím , že je to určené rovnakým očným buľvám. Každopádne spokojnosť . Síce žiaden súvis , no " REPO ! " sa nekoná. OPERA Ma oslovila viac. ( Ale ak Malcolm-ov agent urgentne neodchytí nejakú lukratívnu zakázku - tak Mc bude padať a chytať sa aj nalomených konárov... ) ()

• Pro nedostatek peněz si tvůrci vypůjčili od Alice Coopera spousty oblečení z jeho šatníku. (Terva)
  • Film měl premiéru v pátek 11. září 2009 na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu. (Terva)
  • Alex Lifeson si zahrál celníka na kanadsko-americké hranici. Ve filmu tvrdí, že také hrál s kapelou. Ve skutečnosti je kytaristou kanadské kapely Rush. (Terva)