Vysaj si

• slovenský

Vycucaj ma!

Komedie / Horor / Hudební

Kanada, 2009, 91 min

CITÁT - Nikdy není pozdě říci: Je mi líto............ Videoklip okolo desáté minuty je naprosto Ďábelský. CITÁT - Black Night........... Alice Cooper se, jako vždy také povedl a tak není co řešit. CITÁT - Vy jste moje dobrá víla z Pekla?............. Ono je tam těch pěkných a povedených videopasáží víc. Forma kreslených vstupů je vtipné a nepoškozuje příběh. Jen prostě žije svým životem. Povedené songy, krev, humor, sranda a perfektní herecké obsazení. CITÁT - Vždycky kondom a nikdy nevěř zatracenýmu upírovi.............. Jak říká moje máma: Je to sice jen Rock"N" Roll, ale mě se to líbí. Film je věnován zesnulému Ronu Stefaniukovi, otci režiséra Roba Stefaniuka. Natáčení probíhalo v kanadském Torontu.(20.4.2015)

Síce scenár a (údajný) čierny humor sú priemerné a hudba kapely je všetko len nie rocková (niečo bude s Hollywoodom, lebo ich predstava o rockovej hudbe a rocknrolle je čím ďalej tým čudnejšia, viď. akustickí Tenacious D), no vďaka peknému vizuálu (obzvlášť stop motion scény a make up) a najmä bohovským cameám (Moby, Iggy a hlavne ALICE!!!) je to viac ako príjemná jednohubka. PS: Odkazy na slávne rockové cover arty boli trápne samoúčelné.(13.9.2011)

• Fr

,,Máš na pódiu upíra ty idiote! Tohle pro tebe skončí špatně“..... My stárnem, Rock´n´Roll stárne a díky tomuto filmu možná někdo začne zvažovat přechod na japonskej Hip hop. A přitom to vypadalo na zajímavej 90ti minutovej rockovej videoklip! Bohužel vše podstatný se dá shrnout do tohoto ,,šotu“. Potěší hudba, pár rockových legend, ale to ostatní je vopruz. Jako v životě, VŽDY POUŽÍVEJTE KONDOM A NIKDY NEVĚŘTE ZPROPADENÝMU UPÍROVI! Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Zajímá mě, jestli by byl Alice Cooper dobrej barman, upír nebo zombie. 2.) Nevím, jestli je dobrý mít holku, co saje celou noc. 3.) K čemu asi tak můžou mít v Kanadě uvázanej klíč od WC? PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne(7.12.2010)

(2,6*) Uzavřený kruh aneb fandové fandům. A kdo není fanda, bývalá rocková hvězda nebo lucky man hodnotí jednou hvězdou, pochopitelně. Ale dokud je soundtrack a mejkap stejně důležitý jako příběh (imho víc) a fandové vrní blahem a nahazují pětky, zdá se, že všechno funguje správně a není proč pozérsky intelektuálně škudlit.(29.6.2011)

• verbal

Docela by mě zajímalo, co je tenhle Robertek Šťepánšuk zač, že se mu povedlo exhumovat tolik rockových mrtvol, pardon ikon, a přinutit je pózovat v tak nehorázné sračce. Asi Alence Kůprové nalil do pití nějaký Poisson, Jindrovi Rolincovi slíbil, že může někoho beztrestně přejet autem, Popovému Ajgorovi pak svou šestiletou sestru no a Mobymu(???), tak tomu pravděpodobně Sucknul Dicka!(19.11.2010)

• Moby

• - Alex Lifeson si zahrál celníka na kanadsko-americké hranici. Ve filmu tvrdí, že také hrál s kapelou. Ve skutečnosti je kytaristou kanadské kapely Rush. (Terva)

• - Film měl premiéru v pátek 11. září 2009 na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu. (Terva)

• - Pro nedostatek peněz si tvůrci vypůjčili od Alice Coopera spousty oblečení z jeho šatníku. (Terva)