Remini

Asi takýmto akčňákom neprídem na chuť. Alebo možno musia byť len lepšie :) Niektoré dejové zvraty sa stali len na pár minút, potom sa všetko vrátilo k starému a hlavný hrdina a jeho nepriateľ behali v nekonečnom kruhu (aspoň mne sa zdal nekonečný). Okrem toho mi niekedy išiel rozum postáť nad jeho taktikou (dovolil zloduchovi, aby znásilnil dievča, len aby niečo proti nemu mali? Pekné. Pekné. Vôbec!) Tamannah úžasná, Surya až príliš krásny :P Nechávam si hudobné videá, tie boli fajné. Film bol dobrý, kým na obrazovke bola Tamannah. Bez nej to bolo jedno obrovské a zbytočné wtf. *** Sranda, že práve Koena Mitra je ako jediná uvedená medzi obsadením filmu. Tú plastickú "krásku" by som z filmu najradšej vyhodila a nahradila ju... napríklad s Mumaith Khan :) *** 50%. Keby som vystrihla všetky zbytočné a nezábavné scény, tak tá zvyšná polovica sa mi predsa len páčila. ()

Niktorius

V roce 2009 měl Surya to štěstí zahrát si hned ve dvou velkých hitech - Aadhavanovi a právě Ayanovi. Ayan je z téhle dvojky i přes nepřehlédnutelnou formální neotesanost lepší, protože místo desítek minut komediální vaty nabízí v (dobrém smyslu slova) standartní masala zábavu, v jejímž rámci dokáže pobavit i protipirátská agitace či srandovní product placement. 3,5* ()