Reklama

Reklama

Tajná zbraň

  • Velká Británie Sherlock Holmes and the Secret Weapon
Trailer

Obsahy(1)

Příběh se odehrává během druhé světové války. Sherlock Holmes a jeho přítel doktor Watson se snaží ochránit švýcarského vědce, který vynalezl velice účinnou zbraň. Jejich protivníkem je opět doktor Moriarty, který chce vynález prodat nacistickému Německu. (worm14)

Videa (1)

Trailer

Recenze (8)

Aky 

všechny recenze uživatele

Velmi dobrá klasická holmesovka, zde patrně kvůli stáří a pozdější konkurenci značně podhodnocená. ()

liquido26 

všechny recenze uživatele

Tento díl mě nějak minul. Zezačátku má docela příjemně tajemnou atmosféru, ale pak se příběh střetne s moderní dobou a válkou a už to není ono.Příběh mě nedokázal dostatečně zaujmout. Sherlock Holmes nosí opět ten strašný účes a tentokráte moc nepřesvědčuje, že je nejlepším detektivem všech dob. ()

Reklama

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Další výtečná sherlockovka s Basilem Rathbonem, který je v té roli prostě neuvěřitelný a opět neskutečně exceluje. Z těch čtyř "barevných" filmů, které jsem ze série viděl, je Tajná zbraň asi nejslabší, ale pořád je to zatraceně kvalitní a silně nadprůměrná záležitost s výbornou atmosférou, zajímavým příběhem a výtečným ztvárněním Holmesových metod. Tahle série je fakt výborná a já doufám, že se mi jednou podaří shlédnout celou sérii. 75%. ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Trošku nudnější Holmes. Trvá 70 minut ale přišlo mi to daleko delší. Nicméně prvních 30 minut je nadupaných a zábavných a Rathbone je výborný Holmes, ale i tady mi přijde lehce ospalej. Navíc celý film mi přijde silně uspěchaný. Od Sherlocka mám raději mysterioznější filmy než špionážní. ()

Dadel 

všechny recenze uživatele

Kvalitní holmesovka, do které je sice opět vmontována 2. sv. válka, ale naštěstí ne tak násilně jako v případě filmu The Voice of Terror. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama