poster

Tajná zbraň

 • Velká Británie

  Sherlock Holmes and the Secret Weapon

Krimi / Thriller / Mysteriózní / Sci-Fi

Velká Británie / USA, 1942, 68 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • liquido26
  ***

  Tento díl mě nějak minul. Zezačátku má docela příjemně tajemnou atmosféru, ale pak se příběh střetne s moderní dobou a válkou a už to není ono.Příběh mě nedokázal dostatečně zaujmout. Sherlock Holmes nosí opět ten strašný účes a tentokráte moc nepřesvědčuje, že je nejlepším detektivem všech dob.(10.1.2009)

 • Aky
  ****

  Velmi dobrá klasická holmesovka, zde patrně kvůli stáří a pozdější konkurenci značně podhodnocená.(27.4.2014)

 • DocBrown
  **

  Za druhé světové sežrali Britové cokoli. Ještě bych dokázal překousnout Holmese za války, ale nacpat tam Moriartyho bylo hodně trapné. Představitel Holmese průměr s hrozným účesem, Watson i Lestrade hodně slabí.(14.2.2016)

 • Dadel
  ****

  Kvalitní holmesovka, do které je sice opět vmontována 2. sv. válka, ale naštěstí ne tak násilně jako v případě filmu The Voice of Terror.(15.1.2006)

 • filmmovier
  ****

  Další výtečná sherlockovka s Basilem Rathbonem, který je v té roli prostě neuvěřitelný a opět neskutečně exceluje. Z těch čtyř "barevných" filmů, které jsem ze série viděl, je Tajná zbraň asi nejslabší, ale pořád je to zatraceně kvalitní a silně nadprůměrná záležitost s výbornou atmosférou, zajímavým příběhem a výtečným ztvárněním Holmesových metod. Tahle série je fakt výborná a já doufám, že se mi jednou podaří shlédnout celou sérii. 75%.(24.2.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace