• Morien

Letní prázdniny s sebou přinášejí i dosti nemilé věci. Když se mi například ze všeho toho volného času nechce nic dělat a jen tak ležím a flákám se, dost často mám u toho zapnutou televizi. A protože jsem moc líná, abych se zvedla a pustila si něco ze záznamových médií, něco, u čeho vím, že se mi líbí, tak jenom pomocí dálkového ovládání přebíhám mezi jednotlivými programy. A občas jsem natolik vyděšená tím, co vidím, že zapomenu rychle přepnout zase někam jinam a konsternovaně na to zírám, jako tomu bylo u Faktoru strachu.(15.6.2010)

Každý, kdo hodnotí odpadem nebo 1*, je pozérek - na rozdíl od všech těch emeryckých realityšou se srdceryvnými románky a "hlubokými životními moudry" je tohle totiž prostě jen zábavička, která si na nic nehraje: chceš prachy? Tak zahoď sebeúctu a bav nás. Já se bavím a ty občas silně trapné plky některých účinkujících nebo "dramatické" záběry (holt USA) beru jako legrační zpestření. A s Joem bych šla na pivo.(10.6.2010)

• zelvopyr

Jaký strach? Faktor hnusu... sebenechutnější sebeprodání je pro účastníky děsnou zábavou... Teda pro voyeury s divným vkusem. Ne, v pohodě - žijte si a užijte si. Stejně si ale myslím, že i když je tohle zhovadilování populace televizí, reklamou a vytlemenými moderátory rádií považováno za legitimní, neoficiálně by se za něj popravovat mohlo.(10.11.2011)

• Pepinec

Přistupte blíže, dámy a pánové! Vyrýsované karikatury bez špetky inteligence mlátící velkou americkou hubou pytel plný sebestřednosti, narcismu a arogance jsou připraveny sežrat syrové býčí koule, vypít slimáčí sliz mísený s krví jedovatého hada, a nechat se přejet parním válcem jen proto, aby nám všem dokázaly, že jsou mrtě cool a ten balík prachů na následnou léčbu na JIPce si doopravdy zaslouží. Doporučuji buď k nedělnímu rodinnému obědu anebo do depresivních podzimních večerů, kdy máte pocit, že na vaše sebevědomí už začal lézt první mrazík.(30.10.2011)

• aluna

Je libo zapařený býčí koule či kravský bulvy, jako zákusek buvolí penis a pokud by se vám eventuelně dělalo blbě, můžete to spláchnout sraženou krví nebo koktejlem z brouků. To vás jistě postaví na nohy...co se dá udělat pro prachy, člověk nestačí zírat, kam to až může dojít. Když si to někdo chce žrát, do toho, bejci, ale já to vidět nemusím.(23.8.2010)

• - Pre obrovský záujem prihlásených súťažiacich sa rozhodli tvorcovia pripraviť brutálnejšie úlohy, a tak poslali americkému ministerstvu poľnohospodárska žiadosť, aby im vypísali všetko, čo by bol schopný zjesť bežný zdravý človek. Samotný štáb zostal zaskočený, keď list obsahoval "lahôdky" ako jelenie spermie, býčí penis a pod. (Greenpeacak)

• - Tvorcovia nepresvedčili žiadneho profesionálneho trénera zvierat, aby im pomáhal pri niektorých úlohách, pretože by tým boli nútený porušiť trénerské zásady pri práci so zvieratami. (Greenpeacak)

• - Pořad televize NBC podle licence holandského Endemolu. (Beckett51)