Jako sledovaná to je, to je jasný, jsem fanda a sleduji každý díl, ale i přesto jsem dal průměr 50%. Přece je to jenom ten TV pořad. Sice se v něm stále něco děje a nikdy vás nezklame a stále koukám na to s otevřenou pusou, co ti lidi pro prachy dokáží, ale to je asi tak všechno. A hodně se to liší od filmů, který se dá hodnotit jakkoliv.(21.10.2010)

Zajímavý by to bylo, což o to. Ale zase je tam ta velká vidina peněz a kdyby jenom peněz. Série co série to narůstá a k penězům autoři dovybavují auty a brzo skončí snad u karibského ostrova. Myšlenka špatná není, ale nemá daný žádný pevný základ. Taková pevnost Boyard se odehrávala v pevnosti, hry bez hranic zase v tom prostoru vyhrazeném pro ně. Tady jsme jednou ve vzduchu, na vodě, podruhý v továrně, kde nám dají tvůrci ochutnat místní delikatesy, což je vlastně vrchol celýho seriálu a pak se opět vrátíme do vody a na vzduch. Je ale smutný, že seriál zaujme hlavně zvráceným druhým úkolem, kde soutěžící musej sežrat kraví čumák, kraví střevo, podojit kozu pusou nebo si pochutnat na slimácích, co Vám v hubě s radostí pustí při rozkousnutí jednoho sliz.(29.1.2010)

• Pepinec

Přistupte blíže, dámy a pánové! Vyrýsované karikatury bez špetky inteligence mlátící velkou americkou hubou pytel plný sebestřednosti, narcismu a arogance jsou připraveny sežrat syrové býčí koule, vypít slimáčí sliz mísený s krví jedovatého hada, a nechat se přejet parním válcem jen proto, aby nám všem dokázaly, že jsou mrtě cool a ten balík prachů na následnou léčbu na JIPce si doopravdy zaslouží. Doporučuji buď k nedělnímu rodinnému obědu anebo do depresivních podzimních večerů, kdy máte pocit, že na vaše sebevědomí už začal lézt první mrazík.(30.10.2011)

• Jacinda

je to fakt síla a něco musí být i hodně nebezpečné (jsou ulítlí na přikurtování do auta a následné potopení)...nejdřív se mi to líbilo, ale čím dál tí víc používají strašlivým způsobem zvířata, která týrají a i zabíjejí. Sice jsou to jen žížaly a brouci třeba, ale oni si nezaslouží to co se tam děje. Navíc spousta scén je nahraných, nevěřím že by někdo byl tak ubohej, trapnej a debilní jako někteří hráči tam. Takže odpad(16.6.2010)

• SarumanKo

Ukážka toho, aká hlboká je žumpa, do ktorej ľudská dôstojnosť môže klesnúť. Je smutné, že sú ľudia, ktorých pri ich sebadeštruktívnej honbe za peniazmi nezastavia ani nechutnosti a násilnosti najvyššieho kalibru. A myslia si pri tom, že z toho vychádzajú ako víťazi. Avšak skutočnými víťazmi sú mediálni diktátori, ktorí sa vďaka princípu "chlieb a hry" nabalia na hlúpom súťažiacom aj hlúpom divákovi. I keď vyčítať prostému (nielen americkému) buranovi, že ho baví prostredníctvom čumenia na obrazovku prežívať adrenalín, ktorý on sám nikdy nezažije, by nebolo úplne fér. Nuž, takto veci fungujú... (0/10)(2.8.2012)

• - Tvorcovia nepresvedčili žiadneho profesionálneho trénera zvierat, aby im pomáhal pri niektorých úlohách, pretože by tým boli nútený porušiť trénerské zásady pri práci so zvieratami. (Greenpeacak)

• - V roku 2005 na tvorcov podal sťažnosť istý Austin Aitken, v ktorej uvádzal, že mu pri sledovaní prišlo tak nevoľno, že sa musel postaviť a rozbehnúť k dverám, kde sa následne zranil. (Greenpeacak)

• - Pokud ve druhém kole zbyde jen jeden soutěžící, automaticky vyhrává 25 000 amerických dolarů a o zbývající peníze soutěží v kole třetím vždy s někým, kdo v předchozím kole nevyhrál. (fiLLthe3DD)