poster

Masivní stroje (TV seriál)

 • Velká Británie

  Massive Machines

Dokumentární

Velká Británie, 2004, 10x30 min

Hrají:

Chris Barrie
 • gogos
  *****

  Další ze série technických dokumentů, kterými nás Chris Barrie provede se šarmem a grácií německého ovčáka po transplantaci hlavy. A já mu to žeru a chci další nášup!(23.9.2012)

 • ARI50
  *****

  Klobouk dolu protože jsem viděl věci které bych nikdy nespatřil a díky dokumentu přeci jen vidím šílené velké stroje a hlavně je to dost zajímavé.(15.10.2018)

 • askina
  *****

  Další řada poutavého vyprávění o strojích s Chrisem Barriem. Opět velice poutavý a srozumitelný průvodce historií a současností techniky.(18.9.2009)

 • Desmi
  ***

  Jde o stručný a srozumitelný dokument, který prolíná jednotlivá témata od úplných začátku až po současnost a každé vývojové fázi ve vyprávění přidělí stejný čas, což by asi dokument dělat měl, jenže.. Tím, že pan Barrie vše "projíždí" stejným tempem a u ničeho se nepozastaví, to pro mne ztrácí půvab. Když už narazíte na něco, co by vás zde zajímalo, ihned to přeskočí a jede si dál to svoje monotónní odříkávání. Od dokumentu si slibuji tedy mnohem více.(11.7.2012)

 • vojta033
  odpad!

  Hodnotím pouze díl o bombardérech. Nic moc zajímavý dokument ve, kterém účinkuje zřejmě lehce retardovaný člověk. Vypovídající hodnota bídná. Škoda slov. Třeba jiné díly jsou dobré, ale kvůli tou pošukovi se ani nepokusím na ně podívat.(27.1.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace