Scooby-Doo: Začátek (TV film)

The Scooby-Doo! Mystery Begins

Scooby-Doo: Prvá záhada

Rodinný / Komedie / Mysteriózní

USA / Kanada, 2009, 79 min

• korbitch22

Viděl jsem to dneska v televizi a i při stopáží 79 minut sem se občas přistihnul jak se pokouším udusit ve vlastním podpaží. Těžko říct pro koho se tyhle filmy točí,nebo proč se vůbec točí, mám pocit že v dnešní době musí tohle vyfáknout i šestiletej smrad co má za sebou první cigáro a na mrd se chystá na svoje 7mý narozeniny.Jedna z milosti, že jsem sjetej práškama na bolest. Ideální film pro Verbala, složitost filmu musí jeho králičí mozek ve velrybím těle zcela zvládnout.(22.9.2012)

Super film, dlouho jsem čekal na film kde vysvětlí jak se parta dala dohromady a musím říct že se to scénáristům povedlo. Nechybí záhada, původ postav a Scoobyho. Postavy vypadají jako ty animované i když trochu mě vadilo že Fred byl tmavovlasý a Velma byla černovláska když v seriálu je hnědovláska a Fred dokonce blonďák ! Co mě taky dost mrzelo že se to neodehrávalo v 60tých letech ale v současnosti a pak drobnost Scoobyho ňamka je špatně přložená má to být keksík nebo sušenka. ;-)(8.11.2009)

Neviděla bych to až tak černě. Ovšem, nejsem v žádném případě objektviní, protože Scooby patří mezi moje nejoblíbenější animované postavičky. Jak už sám název napovídá, tak se dozvíme, jak se celá parta řešící nejrůznější záhady dala vlastně dohromady a na to vše stojí. Duchové, kteří tu poletují vypadají více než dobře.(29.12.2011)

• Marek1991

Už to nie je tak zlé, ale stále mám taký pocit, že skutočných duchov a nejaké mystické protoplazmy a podobné veci by sa do týchto filmov nemali pliesť, lebo v podstate vždy odhaľovali len ľudí a stroje prezlečené za strašidlá a duchov. Mimochodom nemal byť Fred náhodou blondiak? Podľa mňa áno, ale som rád, že sa konečne pustili do dielu, kde ukázali, ako táto partička vznikla. Páčilo sa mi veľa miniscénok, ktoré boli aj v seriáloch o tejto partičke. A celkovo to stretnutie nebolo zlé, ale veľa naivných vecí mi nedá to hodnotiť inak. A keď utekali komparzisti, pri detailnejšom pohľade som mal pocit, že niektorí vo chvíľach, keď sa mali báť, sa skôr smiali, či boli zachmúrení alebo mali normálne pohľady. dejovo a celkovo nič moc, ale od dvoch hviezdičiek, to tentokrát u mňa nemalo ďaleko.(26.5.2012)

Tak s tímhle kouskem bych se nikde moc nechlubila, ale na druhou stranu musím přiznat, že mě tahle taškařice o vzniku známé party bavila. Skoro bych řekla, že i víc jak oba hvězdně obsazené filmy (rozhodně víc jak dvojka). Je mi líto dávat za dvě, protože tak zlé to opravdu nebylo, takže alespoň slabší tři hvězdy.(4.2.2011)