Ooops! Na čierno.

(pořad)
Talk-show / Komedie
Slovensko, 2009, 45 min

Zábavný týždenník pod názvom "OOOPS! Na čierno." je plný vtipných dokrútok, krátkych skečov v štúdiu i pesničiek v podaní Sväťa Malachovského a René Štúra. (oficiální text distributora)

anderson odpad!

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: STV 1 = 17.9.2009 - chlapcom ich talent neberiem, ale ani tento reštart na našej verejnoprávnej im nevyšiel. SORRY. (19.9.2009) ()

MM_Ramone odpad!

René Štúr a Svätopluk Malachovský, dvaja šašovia, ktorí ale nie sú vôbec zábavní. Ich pokusy o humor sú tak kostrbaté a primitívne, že je človeku až trapne, že sa na to vôbec pozerá. Ako hovoril môj dedo: Vtipov plno, srandy žiadnej. Nechápem ako je možné, že si to sami neuvedomia a radšej sa na to nevykašľú. Ale však stejne im to za pár týždňov zrušia. Veď to nemôže mať žiadnu sledovanosť. "Ooops! Na čierno" či na bielo stále je to odpad! ()

Marek1991

Nebolo to až tak zlé, ale chýb tam bolo veľa. Najviac ma obaja zabavili na jednom galavečeri, myslím, že to bolo pri odovzdávaní cien OTO (Osobnosť Televíznej Obrazovky). Tam nemali chybu a za to vystúpenie by som im dal 100%. Lenže ak mám hodnotiť tento počin, tak je to bieda. Dokonca ani tá telenovela ma tak nebavila v ich podaní. Nebavili ma ani tie kecy v štúdiu a ani tá hudba. Záblesky srandy tam boli. Niekedy im vyšli niektoré časti veľmi dobre, ale po väčšine to bol podpriemer zábavy. Pripadalo mi to ako pokus o znovuoživenie relácie S.O.S., lenže v novom šate. Toto nevyšlo ani zďaleka. Nemalo to tú šťavu. 35% je odo mňa, viac by asi nebolo správne. ()

mysiak

Ooops je podľa mňa originálnym zjavom na slovenskej scéne..ktorý má svoj špecifický druh humoru čo nemusí sadnúť väčšine ľudí ale vytvoriť takúto vec s 2 hercami je niečo závideniahodné...mne sa práve toto moc na tejto relácii páči..a prajem im veľa úspešných častí... ()

Macejko

Takto teda nie. Odchodom z Markízy pod krídla verejnoprávnej (inak povedané totálne sračkovej) STV stratili títo dvaja komici, ktorých považujem za skutočne dobrých, takmer všetko z toho, čo ich robilo zábavnými. ()

dyfur

...fakt je ,že toto nemalo extra ohlas v TV,ani tu to nie je obzvlášť cenené,napriek tomu si myslím,že to bolo vtipné malo to niečo do seba - neprávom prehliadané....třeba vidieť ...aspoň časť....potom budete zvedavý na ostatné. ()

Cement73

Neviem, kto ma zly vplyv na chalanov ked presli do STV, ale uz to nie je to co to bolo, ked to bolo len obycajne Oooops :) bez cierna... Beriem mexicku telenovelu, ale inak uz zostali škóti a dosť... Sklamanie ()

punk_zero odpad!

Najtrapnejšie dokrútky, ake som kedy videl. Robiť zo seba debila vie každý, ale dávať to do TV, tak to je už drzosť. ()

filip289 odpad!

K*rva, čo to tam ten "španiel" tára? Veď mu nieje vôbec rozumieť.. Na Markíze sa to celkom dalo pozerať, aj som sa zasmial ale tu vôbec (nebolo čomu). ()

Tuniak DF odpad!

Problém slovenských vtipných relácií je, že vymyslia jednu vtipnú vec, s tou sa spokoja, a potom ju používajú kým ju znenávidíme... keď si to porovnám s Monty Python, nula bodov.. ()

krasomama

Jedna hviezdička za mená hercov v mexicko-brazílsko-ukrajinskej telenovele - Buenos Aires Kolibas presentas Pedro Kundés como Juan Carlos Mureňa y Manolo Menzés como Jorje Ramiréz Jalapeňo... Hasta la vista, bejby! ()

klipers

Oproti S.O.S. a Partičke je to neporovnateľne inteligentnejší a situačnejší humor a mne sa to veľmi páči. Viac ako spomínané dve ()

PowPow

Neviděl bych to tak černě. Některé díly a gagy byly slabší, ale celkově ten formát poměrně fungoval a určité scény se opravdu povedly. ()