poster

Dementi (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2004, 40 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (13)

 • Karlos80
  ***

  Dementi, často onačovány jako dementní plkšou.:-) Místy šlo o celkem ostrou politickou satiru nebo spíše taškařici, která měla za úkol jménem známých osobností, vtipně poukazovat, komentovat a dementovat, aktuální politické dění doma a ve světě, ale zabývala se čas od času i běžnými občany. Občas mi ale některé ty jejich nemístné kecy na úkor obyčejných občanů s průměrným nebo podprůměrným platem v této naší zemičce lezli pěkně na nervy. Stále ale kolikrát lepší než jakákoliv rádoby seriózní politická debata. Vysíláno na TV Prima v letech 2004-2006....(19.9.2009)

 • WANDRWALL
  *

  Pořady se mění, skrývají pod různými názvy, ale stejně neskryjí ty samé hosty, ty notoricky ohleděné tváře a jejich hlody.(21.9.2010)

 • tomeek
  ***

  Tři hvězdy Šmoldasovi a jeho slepicím u černé kroniky.(10.6.2010)

 • tuntavala
  ***

  Zrodila se hvezda.(15.2.2015)

 • Paity
  odpad!

  Ivo Šmoldas je šišlající pseudo-chytrák, kterého bůh ví kde pořád protlačují. Ale vždyť na něj se nedá ani koukat, ani ho poslouchat co by šišlající "moudrost světa" v rádiu.(10.5.2012)

 • Wishkah
  ***

  Pokus o napodobení slovenských Sedem s. r. o. Nebylo to zlé, ale něco tomu chybělo. Ivo Šmoldas a Yvonne Přenosilová opravdu umějí glosovat a popichovat. Bohužel ostatní hosté je málokdy podpořili.(14.10.2010)

 • janabel
  *****

  Škoda, že se ten pořad zrušil, i když to vlastně ani tak nepřekvapilo. Dost lidí se totiž muselo cítit potrefeně, a proto to zřejmě asi muselo skončit.(10.2.2015)

 • Psycho.R
  odpad!

  Každá hvězda, kterou jsem hodnotil je za pana Šmoldase, kterýho nemůžu vystát (omluva jeho fandům)(11.1.2012)

 • topi80
  *****

  Správně vydementnělá žvanírna, která dokázala už tak absurdní zprávu rozvést do ještě větší absurdity. Mně se líbily víc díly s Petrou Polanskou, protože ač byl Ivo Šmoldas skvělý, tak být současně moderátorem i nejvtipnějším z celé party už byl hodně složitý úkol. Překvapivě vtipní byli Josef Mladý a Aleš Háma. Musím ale podotknout, že taková debata u hospodského stolu, pokud se k ní nepřiplete nějaký blbec, se může vyvíjet velmi podobným směrem. A to se mi na tom pořadu líbilo.(18.2.2012)

 • walkingdead
  ***

  Body hlavně za Šmoldase - i když ani on se občas nevyhnul trapným komentářům, kterých např. Přenosilová nebo Štěpán Mareš měli 90%.(9.4.2013)

 • Kindernay
  ****

  Tak tohle byl super pořad, když ho pak začal uvádět Ivo Šmoldas, tak to pak bylo ještě lepší.. jinak byly tam obrovský rozdíly mezi jednotlivými účinkujícími, skvělí byli Šmoldas, Mareš, Náhlovský, Mladý, Háma atd. naopak třeba Wehrenberg mě tam připadal spíš do počtu, ani Holubovou jsem tam moc rád neměl (ale tu spíš kvůli jejím názorům). Škoda, že už se nevysílá, určitě to nebyl pořad, který by byl finančně nákladný, takže to asi bylo kvůli nízké sledovanosti, ale je to škoda, tohle byl jeden z těch lepších pořadů.(20.8.2010)

 • Sadova302b50
  **

  Nebylo to špatné, sice pořad často plynul ve stylu Já, tahoun a tlupa (ne)přihrávačů, něco, v co se později transformoval i původní 7edem s r. o. A i když mě někteří hosté trochu vytáčeli, je pořadu škoda, jako každého solidního pokusu o satiru, občas jsem se výtečně pobavila. 50% a dvě a půl *.(9.3.2015)

 • Honzyg
  *****

  Já se u toho královsky bavil. Sympatický formát satiry a nekonečná škoda, že nelze dohledat nějaký archiv.(4.3.2014)