Omezení rodiny (S01E06) (epizoda)

Family Limitation

Drama / Historický / Krimi

USA, 2010, 59 min

Uvědomil jsem si, že tento seriál vlastně ani neobsahuje slečnu, kterou bych neviděl nahulatou. Daná doba musela být naprostým rájem i pro ty nejexotičtější pohlavní choroby. Každý spinkal s každým. Kouzlu žiletek podlehla málokterá slečna, a tak broučci mohli vesele přeskakovat z křoví do křoví a viry se nerušeně množit. Nejedna herečka si musela kvůli roli v tomto seriálu vypěstovat prvotřídního bobra. Kromě pravidelné dávky smilnění nabízí tento díl i jedno moc hezké střelecké překvápko, přičemž nám ze scény zmizí vlivný hráč. A v samotném závěru jsem si mohl také odoblíbit, do té doby, celkem sympatického detektiva, u kterého se ukázalo, že je bohužel masochista.(19.9.2016)

Děj byl tentokrát tak zajímavý, že jsem musel udělit plný počet hvězdiček, přestože měl Mr. Skin opět z čeho vybírat. Hlavně se vyjasnila situace v Chicagu a zdá se, že je jen otázkou času, kdy dojde i na všechny papeže.(28.5.2017)

”Jesus Christ! What the fuck are you doing?” “You said to knock in a manly fashion.” “Well, leave the door on the hinges.” Tak konečne sme sa opäť dočkali aj poriadnej prestrelky a musím priznať, že to stálo za to... 10/10(16.2.2018)