Drž mě v ráji (S01E08) (epizoda)

Hold Me in Paradise

Drama / Historický / Krimi

USA, 2010, 49 min

Vyzerá to tak, že sa čoskoro dočkáme mafianského vyrovnávania účtov, ktoré ako je známe, si medzi sebou zainterosavní vyplácajú predovšetkým v červenej kvapaline farbenej hemoglobínom... Inými slovami nám séria pekne graduje, navyše s dvoma slušnými prekvapeniami v tejto epizóde. Prvou je kovová plomba v bruchu, ku ktorej znenazdajky prišiel jeden nemenovaný Nuckyho súrodenec a druhou rozhodnutie agenta Van Aldena v závere. Fakt som si myslel, že peniaze z obálky vytiahne jeho a nie Jimmyho žena, ale zjavne som podcenil jeho náboženský fanatizmus (alebo snáď až fanatický zmysel pre spravodlivosť?). 8/10(16.2.2018)

Dva nečekané twistíky mě přesvědčují o další plné palbě. Jen tak dál.(8.12.2019)

Enoch se v politikaření evidentně cítí jako ryba ve vodě a zatímco agent Van Alden zuřivě třídí poštovní zásilky, začíná se vyostřovat i situace v podsvětí.(31.5.2017)

Spoilery! V předchozím dílu se prakticky nesouložilo, takže to nyní tvůrci hodlali perverzní menšině diváků patřičně vynahradit. Nejen, že byla k vidění pravidelná dávka dobového souložení. Dokonce byli diváci šokování ukázkou prvních promítaných sprosťáren tehdejší doby, kde nebylo naštěstí téměř nic vidět. Tedy kromě kněze a jeptišky oddávající se činnosti, kterou by na toho pána ze shora dojem určitě neudělali. Nuckyho bráška se připlete jako slepý k houslím ke třetí kulce v šourku. Naštěstí střelec mířil o kousek výš. S blížícím se koncem série se blíží i menší mafiánská válka, tak snad nebudu zklamán.(2.10.2016)