Pod Boží mocí žena rozkvétá (S02E11) (epizoda)

 • USA

  Under God's Power She Flourishes

Drama / Historický / Krimi

USA, 2011, 58 min

 • PaTeXx
  ****

  Ruku na srdce, všichni jsme tušili, že něco takového mezi něma bylo a asi i bude. Margaret mi začíná lézt na nervy (nutno podotknout, že pravděpodobně se záměrem tvůrců) a Nuckymu hoří za prdelí. S Van Aldenem to vypadá na dobrou uprchlickou linku, zdráhat se nebudu.(17.4.2020)

 • 0verseer
  *****

  Všetky hlavné postavy osud zomieľa tak brutálne, že to miestami začína prekvapivo pôsobiť až groteskne. Príkladom je napríklad záverečná scéna Jimmy kontra jeho utešení rodičia, za ktorej scenár by sa nemusel hanbiť ani legendárny majster trágedie William Shakespeare. A samozrejme netreba zabúdať taktiež na zbesilý útek agenta Van Aldena. Tvorcovia sa s divákom pekne zahrávajú a úprimne som zvedavý s koľkými postavami to dotiahnu až do piatej série... 10/10(19.2.2018)

 • italka63
  *****

  Já to celou dobu tušila a jo! Autor knižní předlohy se s tím vším kolem opravdu nepáral a mutince napsal úchylnou roli opravdu zajímavě. To bude hodně zajímavé pokračování.(18.12.2019)

 • Necrotongue
  *****

  Opět jsem viděl výborný díl, dokonce i návraty do Jimmyho minulosti byly zajímavé. Van Alden je už případ sám o sobě, agentova integrita se hroutí za pochodu a epizodu uzavřela tragédie přímo antická.(4.7.2017)

 • Frajer42
  *****

  Spoilery! Další prudce sledovatelný díl. Dokonce i flashbacky, které obvykle stojí za hovno, byly dokonale zajímavé. Většina dílu se točí kolem Jamesovy minulosti. Konečně dojde na potvrzení toho, co bylo v předchozích dílech naznačováno, tedy to, že Jamesova maminka byla zároveň jeho sexuální parnerkou. Na plno se projevil Oidipův komplex. Dějová linka kolem Van Aldena je správně depresivní. Dost mě jeho postava baví.(26.12.2017)