Starý dobrý Richard nám konečne pekne uzavrel nevyriešené záležitosti z minulej série. Scénu tak opustil jeden hajzlík a na to sa hneď objavil nový, tentoraz makarón, s ktorým zrejme bude ešte sranda vďaka tomu, že s ním žiadna sranda nie je... 8/10(20.2.2018)

Videoherné krvavé atmosferické scény, staré postavy hlboko v noblesnej stoke zločinu a pridanie nových brutálnych živlov. Boardwalk Empire v plnej kráse a s posunom minimálne postáv o úroveň vyššie.(25.7.2017)

Spoilery! Nucky pořádně přitvrdil. Tento díl byl takový seznamovací. Objevilo se pár nových zajímavých postav. Naopak pár postav ze scény zmizelo. Bylo přeci jen třeba dořešit pár věcí z minulosti. Celý díl se tedy táhl v rytmu rozmisťování a přemisťování figurek po šachovnici. Hodně slibný start. Snad se tato série potáhne v podobě kvalitním duchu.(27.12.2017)

Je to dobré, třetí řada začala stejně zajímavě, jako čtvrtá skončila a i když pan Thompson tvrdí, že musí z politických důvodů vypadat důvěryhodně, je daleko ostřejší než dřív.(6.7.2017)