Přestože byla pátá epizoda opět výborná, nechyběly intriky ani akce a herci podávali velmi slušné výkony, nejvíc mě pobavila scéna, kdy v sobě nenápadná paní Muellerová objevila skrytou lvici.(7.7.2017)

Spoilery! Celkem solidní díl, který poodhalil Gypovu škrtící sexuální úchylku. Ten člověk mě baví. Závěrečný atentát (v posteli) neměl chybu. Dost mě baví i Van Aldenovi, tohoto času Muellerovi. Jejich dějová linka je příjemným zpestřením a přináší na scénu lehce komický nádech. Také konečně došlo na prolomení podvádění v rodině Thompsonových. Trošku škoda, že byl při činu přistihnut ten nevinnější z dvojice.(29.12.2017)

”Do you even begin to understand how weak that makes you look?” “That's a big noise from a man who's dead below the waist.” Pomaly sa nám tretia séria začína lepšiť, aj keď to podľa môjho gusta stále ešte nie je tak úplne ono. Van Alden už skoro ako komediálna postava úplne stratil svoje čaro. Prestrelka a nevydarený atentát na sagatého makaróna však rozhodne nepostrádali gule... 8/10(21.2.2018)