Ging Gang Goolie (S03E06) (epizoda)

Ging Gang Goolie

Drama / Historický / Krimi

USA, 2012, 56 min

Spoilery! Velmi slabý díl, který když přeskočíte, tak pravděpodobně o nic nepřijdete. Ze špekáčka Teddyho se stává zřemě žhář, poté co jej nevlastní otec inspiroval a Gillian si našla nového nafukovacího panáka vzdáleně připomínajícího Jimmyho. Velmi slabé 3 kousky. Chyběl tomu alespoň jeden zajímavý moment. Doposud rozhodně nejnudnější díl.(29.12.2017)

Tento díl nebyl špatný, ale dva předchozí měly lepší dynamiku, i když musím uznat, že je pan Enoch Thompson výborný politický šachista.(7.7.2017)

Epizóda tak trochu o ničom. Z malého Thompsoníka sa nám vykľubal pyroman, ktorého záľuby sa rozhodne neobmedzujú len na oheň, ale zrejme aj na chladné zbrane starostlivo uložené pod vankúšik. Thompson senior sa zase nepohodol s ministrom, takže sa v duchu hesla nepriateľ môjho nepriateľa snaží dostať na svoju stranu jednu z postavičiek, ktorá ho doteraz veľmi nemusela. Zápletky okolo Gillian a Richarda mi prišli celkom zbytočné, ale uvidíme ako tvorcovia naložia s postavami, ktoré s nimi priviedli na scénu... 5/10(21.2.2018)