Akry diamantů (S04E03) (epizoda)

 • USA

  Acres of Diamonds

Drama / Historický / Krimi

USA, 2013, 56 min

 • 0verseer
  ***

  Trochu ma začína štvať, že jediným akčným prvkom tejto série je zatiaľ len Richard. A samozrejme nesmieme zabúdať na jeho sestru, ktorá dokázala, že mozgy dokáže vystreľovať z hlavy rovnako suverénne ako on. Linka okolo Nuckyho v Tampe je zatiaľ pomerne nudná, rovnako ako snaha narcistického doktora podkopávať Chalkyho autoritu. Chcelo by to viacej Al Capone-a, Rothsteina a ostatných mafiánov, ktorí sa tentoraz vôbec nedostali ku slovu. 6/10(23.2.2018)

 • Frajer42
  **

  Spoilery! Zasrané příměří. Tato série se táhne v odporně politickém duchu a prozatím neexistují žádné sváry, spory a šarvátky. Dokonce i krvežíznivý půlměsíček zakopal svoji zbraň. Příměří a mír je hrozně krásná věc. Snad jedinou výjimku tvoří filmový, seriálový a herní svět. Pokud vás tvůrci tři série krmí zradami, násilím a napětím, tak vám to zaručeně musí nyní scházet. Vůbec se mi nelíbí směr, kterým se tato série ubírá. Trošku nabírám pocit, že se zde začíná vařit z vody. Totálně seriál postrádá spád a trošku mě tím začíná srát. Stále je to koukatelné, ale od předchozí série je to brutální propad a divím se, že to na zdejším hodnocení není více znát.(7.1.2018)

 • Necrotongue
  ****

  Pan Thompson odjel na Floridu a děj prošel menším útlumem, asi to bylo tím horkem. Dr. Narcisse spřádal plány, Richard nedokázal uniknout před zabíjením, ale závěr mě opravdu pobavil.(9.7.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace