Akry diamantů (S04E03) (epizoda)

Acres of Diamonds

Drama / Historický / Krimi

USA, 2013, 56 min

• Frajer42

Spoilery! Zasrané příměří. Tato série se táhne v odporně politickém duchu a prozatím neexistují žádné sváry, spory a šarvátky. Dokonce i krvežíznivý půlměsíček zakopal svoji zbraň. Příměří a mír je hrozně krásná věc. Snad jedinou výjimku tvoří filmový, seriálový a herní svět. Pokud vás tvůrci tři série krmí zradami, násilím a napětím, tak vám to zaručeně musí nyní scházet. Vůbec se mi nelíbí směr, kterým se tato série ubírá. Trošku nabírám pocit, že se zde začíná vařit z vody. Totálně seriál postrádá spád a trošku mě tím začíná srát. Stále je to koukatelné, ale od předchozí série je to brutální propad a divím se, že to na zdejším hodnocení není více znát.(7.1.2018)

Pan Thompson odjel na Floridu a děj prošel menším útlumem, asi to bylo tím horkem. Dr. Narcisse spřádal plány, Richard nedokázal uniknout před zabíjením, ale závěr mě opravdu pobavil.(9.7.2017)

Trochu ma začína štvať, že jediným akčným prvkom tejto série je zatiaľ len Richard. A samozrejme nesmieme zabúdať na jeho sestru, ktorá dokázala, že mozgy dokáže vystreľovať z hlavy rovnako suverénne ako on. Linka okolo Nuckyho v Tampe je zatiaľ pomerne nudná, rovnako ako snaha narcistického doktora podkopávať Chalkyho autoritu. Chcelo by to viacej Al Capone-a, Rothsteina a ostatných mafiánov, ktorí sa tentoraz vôbec nedostali ku slovu. 6/10(23.2.2018)