Všechno do hry (S04E04) (epizoda)

All In

Drama / Historický / Krimi

USA, 2013, 56 min

Stále jsem spokojen, intrikuje se mohutným způsobem, takže kdo chvíli stál, již stojí opodál. A kdo prohraje v kartách, na Floridu nejede. FBI si začíná nějak moc vyskakovat a pan Mueller přestává být definitivně pánem svého osudu.(10.7.2017)

Spoiler! Konečně tato série představila solidní díl, ve kterém sice opět nesvištěly vzduchem kulky, ale alespoň se točily ve vzduchu velké peníze. Divák se dozví například to, že člověk nezná, dokud si s ním nezahraje karty. V hlavní roli tohoto dílu figuroval Thompson. Ať už v rukou úžasného Ala nebo v podobě pomstichtivého šprýmaře bastarda Thompsona juniora. Ještě to stále není ono, ale konečně jsem si v této sérii nějaký díl užil. Nejvíc mě pobavil německý Nuckyho poskok, který ukázal, že se taky dovede pořádně odvázat.(8.1.2018)

Chýba tomu stále niečo, čo by seriál opäť nakoplo. Rothstein je z formy, takže si Nucky našiel nového parťáka a mladý agentík sa prekvapivo javí ako niekto, kto rozhodne Thompsonov a ich organizáciu nemá rád. To je asi všetko podstatné, čo stojí za zmienku. Linky okolo narcisného doktora a Eliho syna ma zatiaľ moc nechytili, takže dúfam, že sa už konečne niečo poriadné rozbehne... 6/10(23.2.2018)