Stará loď ze Sionu (S04E08) (epizoda)

The Old Ship of Zion

Drama / Historický / Krimi

USA, 2013, 57 min

Spoilery! Celá série se točí kolem opic. Kdo se má na ty zasrané negry pořád dívat? Další hrozně ukecaná epizoda točící se kolem sporu dvou otravných opic. Jediné postavy, které mě v rámci této série baví jsou double agent a Al Capone a nekonečně úžasný Michael Shannon. Všechny scénky, kde nefiguruje ani jeden z nich stojí za hovno, pokud tedy neobsahují akci a jsou čistě dialogové. Budu doufat, že poslední 4 díly budou tradičně našlapané. Zatím je to čirá zoufalost.(15.1.2018)

Osmá epizoda mě zklamala tím, že ignorovala dění v Chicagu, na které jsem se těšil, ale naštěstí vše zachránil pan White, jenž si začal čistit píseček. Znovu jsem se skvěle bavil, ale to už je u čtvrté řady pravidlem.(11.7.2017)

Celá epizóda bola o tom ako sa Chalky konečne prebudil a začal si robiť v štvrti poriadok. Inak ešte agentík pritlačil na Eliho a postavil ho pred ťažkú voľbu. Al Capone tu z mne neznámych dôvodov nemal ani priestor ani na sekundu a to som sa po minulej epizóde tak tešil. Tak snáď nabudúce. 7/10(24.2.2018)