Stará loď ze Sionu (S04E08) (epizoda)

 • USA

  The Old Ship of Zion

Drama / Historický / Krimi

USA, 2013, 57 min

 • Frajer42
  ***

  Spoilery! Celá série se točí kolem opic. Kdo se má na ty zasrané negry pořád dívat? Další hrozně ukecaná epizoda točící se kolem sporu dvou otravných opic. Jediné postavy, které mě v rámci této série baví jsou double agent a Al Capone a nekonečně úžasný Michael Shannon. Všechny scénky, kde nefiguruje ani jeden z nich stojí za hovno, pokud tedy neobsahují akci a jsou čistě dialogové. Budu doufat, že poslední 4 díly budou tradičně našlapané. Zatím je to čirá zoufalost.(15.1.2018)

 • Necrotongue
  *****

  Osmá epizoda mě zklamala tím, že ignorovala dění v Chicagu, na které jsem se těšil, ale naštěstí vše zachránil pan White, jenž si začal čistit píseček. Znovu jsem se skvěle bavil, ale to už je u čtvrté řady pravidlem.(11.7.2017)

 • 0verseer
  ****

  Celá epizóda bola o tom ako sa Chalky konečne prebudil a začal si robiť v štvrti poriadok. Inak ešte agentík pritlačil na Eliho a postavil ho pred ťažkú voľbu. Al Capone tu z mne neznámych dôvodov nemal ani priestor ani na sekundu a to som sa po minulej epizóde tak tešil. Tak snáď nabudúce. 7/10(24.2.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace