• 0verseer
  *****

  Epizódu opanoval jednoznačne Van Alden, ktorý to svojím spôsobom opäť posral, ale nakoniec z toho vyšiel nečakane ako víťaz. Navyše obnovenie spolupráce Nucky & Richard veští pekne krvavý záver. Vrie to pekne aj v boji o moc nad čiernou komunitou a Rothstein ma svojou dômyselnosťou vedúcou k potencionálnemu pol miliónu slušne pobavil. 9/10(24.2.2018)

 • Frajer42
  ****

  Spoilery! Tak konečně se i v této sérii objevil opravdu vymazlený díl, který navázal na bývalou slávu. Ubylo mrdu a místo toho se tvůrci ukázali s trochou té akce. Michael Shannon zde ukázal, proč ho miluji. Konečně mu ujely nervy a pořádně zaúřadoval. Ani se mi nechce věřit, že se na něj snad poprvé pousmálo štěstí. Kromě toho mezi opicemi eskaluje napětí, židák je bez peněz, což je věc nevídaná a půlměsíček je na roztrhání. Dokonce byl požádán o ruku, jako správný muž. A jelikož žena stojí peníze, tak se nám schyluje k moc hezké spolupráci. Snad vůbec poprvé v této sérii se upřímně těším na další díl.(17.1.2018)

 • PaTeXx
  ****

  No to se podívejme. Jak to krásně funguje, když nám tvůrci dají do huby i trošku té akce v Chicagu. A že to byla pohlcující akce. "My name is Nelson Van Alden."(29.4.2020)

 • Necrotongue
  *****

  Užil jsem si další výbornou epizodu, zatímco se kuly pikle v Atlantic City, o většinu akce se postaralo Chicago. Přišlo mi hodně líto, že jsem se musel rozloučit s ušlápnutým panem Muellerem, kterého nahradil drsný a cílevědomý Van Alden.(12.7.2017)