Eli se připravuje na nejhorší. Agent Knox rozehrává svůj plán na zneškodnění Nuckyho. Capone a Torrio se v Ciceru konečně dohodnou. Chalky se snaží vyrovnat skóre. Richard Harrow usiluje o záchranu Tommyho navzdory Gillian. (HBO Europe)

Frajer42

Spoilery! Závěr série jak se sluší a patří. Na scéně se trošku zametalo. Postavy, které už neměly co nabídnout, už nic nenabídnou. Hodně mě zaskočilo, že půlměsíčkovi selhala snad poprvé muška a teď je z něj mrtvý půlměsíček. Akce v Chicagu byla hodně kůl. Al je definitivně u moci, takže bych si přál pátou sérii právě o něm. Je neskutečně kůl, což jsem už psal a spolu s Michaelem Shannonem tvoří úžasnou dvojici. Dokonalá pozvánka na poslední řadu. ()

0verseer

Tak toto bolo epizóda, na ktorú som čakal celú sériu. Nepredvídateľná, akčná, vygradovaná a v závere pomerne dojímavá. Spečatil sa osud mnohých postáv, vrátane Richarda, ktorý sa ako som správne predpokladal, happy endingu nedočkal. Bol to asi najväčší frajer (veľmi obrazne povedané) s ohľadom na akčnú a samozrejme aj emotívnu stránku. Zároveň ide aj o pomerne slušné navnadenie na následujúcu sériu, keďže sa pekne otvorili ďalšie zaujímavé dejové línie. 10/10 ()