Spoilery! Závěr série jak se sluší a patří. Na scéně se trošku zametalo. Postavy, které už neměly co nabídnout, už nic nenabídnou. Hodně mě zaskočilo, že půlměsíčkovi selhala snad poprvé muška a teď je z něj mrtvý půlměsíček. Akce v Chicagu byla hodně kůl. Al je definitivně u moci, takže bych si přál pátou sérii právě o něm. Je neskutečně kůl, což jsem už psal a spolu s Michaelem Shannonem tvoří úžasnou dvojici. Dokonalá pozvánka na poslední řadu.(21.1.2018)

Tak toto bolo epizóda, na ktorú som čakal celú sériu. Nepredvídateľná, akčná, vygradovaná a v závere pomerne dojímavá. Spečatil sa osud mnohých postáv, vrátane Richarda, ktorý sa ako som správne predpokladal, happy endingu nedočkal. Bol to asi najväčší frajer (veľmi obrazne povedané) s ohľadom na akčnú a samozrejme aj emotívnu stránku. Zároveň ide aj o pomerne slušné navnadenie na následujúcu sériu, keďže sa pekne otvorili ďalšie zaujímavé dejové línie. 10/10(25.2.2018)

Desátá epizoda přišla opět s kvalitním dějem, opět se odehrávaly různé záludnosti, akce bylo víc než dost a široce otevřený konec připravil půdu pro pátou sezónu.(13.7.2017)