Dítě bez přátel (S05E07) (epizoda)

Friendless Child

Drama / Historický / Krimi

USA, 2014, 56 min

Předposlední díl seriálu se velkou měrou věnoval příchodu Gillian do Atlantic City, ale také eskalaci napětí mezi Charliem Lucianem a starou gardou mafie, ve výsledku to vypadalo, jako když pustíte štiku do akvária. Jsem zvědav, s čím přijde poslední epizoda.(15.7.2017)

Spoilery! Tak člověk se těší na kulervoucí finále a místo toho mu páni tvůrci nadělí další dvě třetiny stopáže o hovně, které jsou ke všemu plné otravných vzpomínek. Z mnoha dílů návratů do mladí vyplynula jediná zajímavá věc, a to potvrzení toho, že pokud někdo vypadá a chová se jako pedofil, tak pedofil nejspíš bude. Předávka rukojmí v závěru měla pořádné koule. Bohužel je díl prošpikován nudou. Dobře, že to zavčas tvůrci utnuli, mám takový pocit, že již nebylo z čeho vařit.(31.1.2018)

SPOILER : Zabili Mickeyho, parchanti!(31.10.2016)

Luciano & Lansky poslali (nielen obrazne) Nuckyho do kolien a dostali sa na vrchol mafiánskeho Olympu. Mickey doplatil na to, že nevedel držať hubu, keď to bolo treba a mladý Thompson (aj keď nie až tak fatálne ako Mickey) zase na to, že je Thompson. Flashbacky nám opäť kúskovali akciu a zobrazili aj tak len väčšinu toho, čo sme dávno vedeli respektíve tušili. 9/10(8.3.2018)