Posledná epizóda podľa očakávania všetko pekne uzavrela. Prístup tvorcov, ktorý sa niesol v podobnom duchu ako v ďalšom populárnom seriáli z produkcie HBO - Game of Thrones v zmysle “All men must die” nedával moc priestoru na prekvapenie, aspoň čo sa osudu hlavnej postavy týka. Šlo skôr o to, akým spôsobom to zvládnu podať, aby to po piatich sériach pôsobilo dostatočne dôstojne a neodfláknuto. Zvládli to pomerne slušne a kruh sa nám s až poetickou spravodlivosťou uzavrel. 10/10(8.3.2018)

Osmá epizoda mě naštěstí nezklamala, závěr celého seriálu se opravdu povedl i s překvapením na konci. O to víc mě mrzí ne zcela povedená první polovina páté řady.(15.7.2017)

Spoilery! Tak konečně došlo na smrt Nuckyho, která byla předesílána celou tuhle sérii. Další díl, kde se půl stopáže vzpomíná, a tím pádem se děje totální hovno. Tvůrci závěr posrali ve velkém stylu, a tak vzpomínky na tento seriál brzy vyšumí do ztracena. Překvapuje mě zdejší hodnocení. Jeden z nejnudnější dílů této série. Za zmínku stojí vyloženě jen závěrečná pomsta v mafiánském stylu.(31.1.2018)