Relácia, kde vás prostredím slovenskej a českej ozajstnej smotánky prevedie šarmantná moderátorka Erika Judínyová. Spoločenské akcie, honosné večierky a zábavné párty - miesta, kde sa bežný smrteľník len tak ľahko nedostane, ale s našou kamerou je možné nahliadnuť na miesta, kde to vrie zábavou, nádhernými šatami a známymi tvárami. Najaktuálnejšie dianie v spoločenskom živote, svet recepcií a večierkov, exkluzívne rozhovory s celebritami - vyberte sa so Smotánkou každú sobotu do prostredia „horných desaťtisíc"! (oficiální text distributora)

MM_Ramone odpad!

"Smotánka"? Banda slizkých šašov, skrachovaných socialistických hercov, netalentovaných mediálnych hviezdičiek, vypasených politikov, vypočítavých kuriev a namyslených, bohatých hlupákov, ktorí si o sebe myslia, že nad nich neni. Žijú s pocitom, že len pre nich slnko svieti. Tak ich prezentuje táto relácia. Slovenskí supermani z bratislavského Hollywoodu. Biologický odpad! ()

T2 odpad!

Nehorázna umelosť z večierkov našich ako že umelcov, športovcov a iných paprdov, až to bolí! /0%/ ()

paascha odpad!

Čím víc o sobě sereblitky tvrdí, že jsou smetánka, tím víc dávají najevo, že jsou to jen obyčejné mrdky ()

kingik

Slovenské ženy, a nejen ty slavné, jsou o stupínek hezčí než češky a proto jim náleží hvezdička. Zbytek pořadu tak nějak nudil. Mé hodnocení: 20% ()

Anderton odpad!

Pojem "morálny úpadok západnej spoločnosti" bol pre mňa iba prázdnou frázou, dokiaľ som neuvidel v televízii Smotánku. Relácia, ktorá tvrdí mladým slovenským ženám, že budú šťastné jedine po boku muža typu Boris Kollár. Priblblé otázky moderátorky robia povrchných snobov aj z tých známych osobností, ktoré sú normálne. ()

Carol Pifková odpad!

Smotánka?! Ako fakt? Erika mám pre teba odkaz: Si trápna piča zalez! Trápna ako celá relácia, s tými akože módnymi vychytávkami by možno zaujala v kurvinci. Reportáže sú o hovne s makom resp. o tom kto má za koľko šaty, kto má nového priateľa priateľku a iné nezaujímavé veci, akože velice slávnych ľudí zo Slovenska... Hohoho, a tie trápne Eržine pripomienky počas reportáží ak sa to tak dá nazvať. No hrôza. Pardon, za všetky neslušné výrazy ale k niečomu takémuto čo patrí do stoky sa ani slušne vyjadriť neviem a ani nechcem. Takže komu sa nepáči, smola. ()

Smok odpad!

A toto sa vysiela už od roku 1996??? A asi sa aj dlho bude, pokiaľ budeme mať na Slovensku dostatok prežratých prasiat z horných 10 000, ktoré sa nám vždy radi ukážu na nejakej snobskej akcii s úlisným úsmevom a kaviárom rozmazaným po brade a "šampáňom" v pohári. Všetkých ich za nás do detajlov vyspovedá a o zaujímavé novinky z ich života, bez ktorých by som si nevedel predstaviť ten svoj život, sa s nami podelí Erika "veverica" Judínyová. ()

silentname odpad!

Umelá umelosť prezentovaná najumelejšou moderátorkou akú sme kedy v živote mali a vznikne z toho jeden umelý grc, ktorý nedoporučujem sledovať absolútne nikomu. ()

Arsenal83 odpad!

Relácia pre Slovákov, aby sa mohli pozerať ako rôzne celebrity prípadne podnikatelia a politici, čo ich okrádajú, rozhadzujú peniaze, o ktorých sa iným ani len nesníva. Tupá moderátorka je vrcholom. Cieľ Smotánky je asi vzbudiť u Slovákov pred TV ich typickú vlastnosť- závisť. ()

SOLOM. odpad!

Tak tohle byla „pecka“. Viděl jsem to všehovšudy jen asi třikrát, ale nestačil jsem zírat. Já povětšinou znám jen starší slovenské herce (herečky), zpěváky (zpěvačky) či politiky a moderátory, ale nestačil jsem zírat, kdo všechno je u nich dnes považován za celebrity. Ono je to jak u nás v ČR, ale naši sousedi těch kokotů a slepic mají snad ještě dvakrát víc. Každopádně jsem rád, že tenhle společenský póvl není jen u nás…páč když vidím některé ty zjevy s IQ šumící trávy, tak se mi otevírá kudla…Ale je bohužel spousta lidí, pro které jsou tihle lidi hotové modly a i díky nim se točí tyhle ty sračky… ()

BigDeal odpad!

Nenávidím snobov, formality, faloš, paničky so psami ako módnym doplnkom, všetkých povrchných a materialistických boháčov,... Tu je to všetko na kope. ()

Marek1991 odpad!

Pretvárka, "celebrity", pýšenie sa svojimi majetkami, materializmus, prázdne rozhovory, slizký bulvár. Niečo, čo sa chce tváriť, že je TOP, ale pritom je to úplná žumpa. ()

corpsy odpad!

Ľudia na slovenské celebrity nadávajú, akí sú snobský, pokryteckí a arogantní. Myslím si, že práve tí istí diváci sledujú aj SMOTÁNKU. Prečo? No lebo sú takisto pokryteckí...Zobuď sa Slovensko!!! ()