Relácia, kde vás prostredím slovenskej a českej ozajstnej smotánky prevedie šarmantná moderátorka Erika Judínyová. Spoločenské akcie, honosné večierky a zábavné párty - miesta, kde sa bežný smrteľník len tak ľahko nedostane, ale s našou kamerou je možné nahliadnuť na miesta, kde to vrie zábavou, nádhernými šatami a známymi tvárami. Najaktuálnejšie dianie v spoločenskom živote, svet recepcií a večierkov, exkluzívne rozhovory s celebritami - vyberte sa so Smotánkou každú sobotu do prostredia „horných desaťtisíc"! (oficiální text distributora)

dyfur odpad!

toto je vážne hnoj smradľavý - doporučujem pozrieť jeden - dva diely ,aby si každy urobil názor. Predvádzanie sa slovenských "celebrít" kde Jožko prezradí roky skrývané tajomstvo,že hral guličky a podvádzal,kde Anička má len skromný kožuch za pár tisíc euro, že Števo čo zabil dôchodkynu na prechode už býva na poslednom činžiaku v Blave so svojou pipinou.............. HNOJJJ ()

wilczo2 odpad!

Keď to začínalo okolo roku 1996, alebo kedy, tak sa to ešte snažilo mať aký-taký glitz&glamour, že pri zažmúrení všetkých očí, vyrazení poistiek a vyskratovania si bradaviek autobatériou to ušlo... no odkedy to robí pani "moje cecky sú výsledok prírodného konského trusu miešaného s ošťanou slamou a nie skalpelu", tak je to celé nepozerateľná blbosť, ktorá človeka osprostieva konštantnou rýchlosťou 10 IQ bodov/minútu. ()

corona odpad!

" A už tu máme pána riaditeľa (ministra,továrnika,herca,speváka,moderátora...atď) aj s jeho pani manželkou, ktorá má krásne šatôčky dovezené až z Milánka, a krásne topánočky z Parížka a celá je krásnučko nastylovaná a krásne si spolu zatrskali na parketíčku", to som nepojedla divné huby ale to bola reportáž z Plesu v opere a la Eričôčka J. a to som žiaľ ani moc neprehnala. ()

Martyr odpad!

Ak by to davali v iny den ako v sobotu, pozeraval by som vraskavu jebacku Eriku castejsie. Slovensky soubiznis v plnej krase. Co tam potom, ze polovicu tych celebrit nikto nepozna a druha polovica su stari, socializmom vychovani superherci, ktori by si v poriadnej konkurencii mohli zahrat akurat tak krovie z nejakej poviedky. Zuvacka na topanke ci rozopnuty zips sa predsa musi nejako okomentovat a Erika s jej vraskavym krkom ma na tento druh talent..na co ine vlastne. ()

JohnMiller odpad!

Mal som možnosť toho vidieť dosť aby som to mohol adekvátne zhodnotiť. Je to hnus absolútny odpad, kde sa pre bežnú plebs prezentuje horných 10 000 a úplne ponižuje bežných ľudí.. Je to na smiech ale aj na plač. Ako netvrdím, že na svoj vek nevyzerá Erika fajn aj keď si myslím, že by som sa jej ráno zľakol, ale čo narobiť s tým, keď si to očividne divák pýta. Keby to nesledoval, tak by sa to nevysielalo. ()