Barbie - Příběh mořské panny

Elise Allen

BC Smith

Scénografie:

Walter P. Martishius

Vzhledem k tomu, že mám doma dcerku, která si prochází Bárbínovským obdobím, tak tyhle filmy mám zhlédnuté :-) Film je to celkem pěkný s chytlavou písničkou, která je vážně dobrá, jako střižená na to zvednout se a tančit po obýváku jako praštěná :-))(9.4.2013)

• blondboss

Barbie tentokrát v podmorskom fantasy, ktoré ma taktiež nezaujalo. Tieto fantasy príbehy o vílach, morských pannách alebo neviem o čom ešte môžu byť možno zaujímavé pre ozajstné cieľové publikum, ale mňa to dosť nudilo. A ešte v kombinácii Barbie ako surférka, no neviem, čo si o tom mám myslieť. 40 %(13.2.2017)

DVD nadupané bonusy, hlasovým doprovodem a krásnou animací. Vše co pětiletá holčička, jako ta moje potřebuje na deštivé nedělní odpoledne. Skoro dvě hodiny hltala vše, co Barbie Mořský svět nabízí. Jóóó, to je růžový život....(8.5.2010)

Cilova vekova skupina filmu je sice 3-9 let, coz je jen nepatrne vyssi limit, nez u Teletubbies, navic u Barbie filmu vam hodne pomuze vlastnictvi vaginy, protoze pro chlapky tenhle kousek skutecne nebyl zamyslen. O to prekvapivejsi je, ze jsem si to naprosto v pohode uzil, predevsim protoze mam rad rybicky, sympaticke delfinky, miminkove lachtany (nebo co to bylo?) a vodni svet obecne. Pokud nepocitam Toy Story 3, tak to bylo me prvni setkani s Barbie (ve filmove forme) a je to kupodivu vyjimecne cool girl, obzvlast kdyz se transformuje na morskou vilu! Musim si poridit taky jeden Deep Sea 3 player! 7/10(27.11.2010)

Já se vzdávám, i po nejčernějším očekávání jsem byla opět přesvědčena o kvalitě celé série filmů s Barbií v hlavní roli. Příběh mořské panny sice nabízí pro fandy jen novou směs již osvědčených témat, ponejvíce mix Mermaidie s Princeznou z ostrova. Na druhou stranu ale dočasná výměna baletu za surfing není vyloženě špatný nápad a přiznám-li si, že tato dobrodružství skvěle hltají (a dokonce opakovaně) holčičky i kluci, nemůžu už dál nic namítat.(16.5.2010)