Barbie - Příběh mořské panny

Elise Allen

BC Smith

Scénografie:

Walter P. Martishius

Já se vzdávám, i po nejčernějším očekávání jsem byla opět přesvědčena o kvalitě celé série filmů s Barbií v hlavní roli. Příběh mořské panny sice nabízí pro fandy jen novou směs již osvědčených témat, ponejvíce mix Mermaidie s Princeznou z ostrova. Na druhou stranu ale dočasná výměna baletu za surfing není vyloženě špatný nápad a přiznám-li si, že tato dobrodružství skvěle hltají (a dokonce opakovaně) holčičky i kluci, nemůžu už dál nic namítat.(16.5.2010)

Vzhledem k tomu, že mám doma dcerku, která si prochází Bárbínovským obdobím, tak tyhle filmy mám zhlédnuté :-) Film je to celkem pěkný s chytlavou písničkou, která je vážně dobrá, jako střižená na to zvednout se a tančit po obýváku jako praštěná :-))(9.4.2013)

• blondboss

Barbie tentokrát v podmorskom fantasy, ktoré ma taktiež nezaujalo. Tieto fantasy príbehy o vílach, morských pannách alebo neviem o čom ešte môžu byť možno zaujímavé pre ozajstné cieľové publikum, ale mňa to dosť nudilo. A ešte v kombinácii Barbie ako surférka, no neviem, čo si o tom mám myslieť. 40 %(13.2.2017)

Cilova vekova skupina filmu je sice 3-9 let, coz je jen nepatrne vyssi limit, nez u Teletubbies, navic u Barbie filmu vam hodne pomuze vlastnictvi vaginy, protoze pro chlapky tenhle kousek skutecne nebyl zamyslen. O to prekvapivejsi je, ze jsem si to naprosto v pohode uzil, predevsim protoze mam rad rybicky, sympaticke delfinky, miminkove lachtany (nebo co to bylo?) a vodni svet obecne. Pokud nepocitam Toy Story 3, tak to bylo me prvni setkani s Barbie (ve filmove forme) a je to kupodivu vyjimecne cool girl, obzvlast kdyz se transformuje na morskou vilu! Musim si poridit taky jeden Deep Sea 3 player! 7/10(27.11.2010)

DVD nadupané bonusy, hlasovým doprovodem a krásnou animací. Vše co pětiletá holčička, jako ta moje potřebuje na deštivé nedělní odpoledne. Skoro dvě hodiny hltala vše, co Barbie Mořský svět nabízí. Jóóó, to je růžový život....(8.5.2010)