Barbie - Příběh mořské panny

• USA Barbie in a Mermaid Tale

BarbieTM se představuje jako MerliahTM, surfařská šampiónka z Malibu. Zdánlivě normální mladá dívka ale odhaluje šokující rodinné tajemství: Je mořská panna! A tak se MerliahTM a její kamarád, delfín Zuma, vydávají na podmořské dobrodružství za záchranou její matky – oceánské královny. S pomocí nových mořských přátel nakonec MerliahTM dokáže zachránit oceánské království a pochopí, že to, čím se od ostatních liší, může být její největší předností. (oficiální text distributora)

Ainy

Vzhledem k tomu, že mám doma dcerku, která si prochází Bárbínovským obdobím, tak tyhle filmy mám zhlédnuté :-) Film je to celkem pěkný s chytlavou písničkou, která je vážně dobrá, jako střižená na to zvednout se a tančit po obýváku jako praštěná :-)) ()

NinadeL

Já se vzdávám, i po nejčernějším očekávání jsem byla opět přesvědčena o kvalitě celé série filmů s Barbií v hlavní roli. Příběh mořské panny sice nabízí pro fandy jen novou směs již osvědčených témat, ponejvíce mix Mermaidie s Princeznou z ostrova, ale na druhou stranu dočasná výměna baletu za surfing není vyloženě špatný nápad. ()

blondboss

Barbie tentokrát v podmorskom fantasy, ktoré ma taktiež nezaujalo. Tieto fantasy príbehy o vílach, morských pannách alebo neviem o čom ešte môžu byť možno zaujímavé pre ozajstné cieľové publikum, ale mňa to dosť nudilo. A ešte v kombinácii Barbie ako surférka, no neviem, čo si o tom mám myslieť. 40 % ()

GodComplex

Cilova vekova skupina filmu je sice 3-9 let, coz je jen nepatrne vyssi limit, nez u Teletubbies, navic u Barbie filmu vam hodne pomuze vlastnictvi vaginy, protoze pro chlapky tenhle kousek skutecne nebyl zamyslen. O to prekvapivejsi je, ze jsem si to naprosto v pohode uzil, predevsim protoze mam rad rybicky, sympaticke delfinky, miminkove lachtany (nebo co to bylo?) a vodni svet obecne. Pokud nepocitam Toy Story 3, tak to bylo me prvni setkani s Barbie (ve filmove forme) a je to kupodivu vyjimecne cool girl, obzvlast kdyz se transformuje na morskou vilu! Musim si poridit taky jeden Deep Sea 3 player! 7/10 ()

Terva

DVD nadupané bonusy, hlasovým doprovodem a krásnou animací. Vše co pětiletá holčička, jako ta moje potřebuje na deštivé nedělní odpoledne. Skoro dvě hodiny hltala vše, co Barbie Mořský svět nabízí. Jóóó, to je růžový život.... ()