Na jednorázové shlédnutí použitelný sitcom.(22.6.2011)

Komentář dodávám sice se značným zpožděním asi jednoho roku, ale co už, někdy si člověk prostě vzpomene, podívá se znova a zjistí, že to uniklo jeho "zajímavému a velmi přínosnému komentáři". Neotřelé, neobvyklé, fascinující a především vtipné. Jeden z mála seriálů, který mě tak rychle chytl a tak rychle skončil. Alespoň na něj budu ráda vzpomínat, jak neztratil na svém tempu, vtipu a kráse. P.S. Hmmm Zack je prostě kus.(22.4.2012)

Stručně řečeno, jeden z těch průměrnějších sit-comů. Už jen to, že došlo k natočení pouze jedné série, má jistou vypovídací hodnotu. Jenna Elfman pořád válí, ústřední zápletka nabízí nůši vtipných situací, vedlejší postavy vnáší do děje kontrasty. Fajn, to jsou fakta. Jak se k nim však postavil scénáristický tým, je už věcí jinou. Ten z Accidentally on Purpose udělal jenom jeden z mnoha snadno zapomenutelných seriálů. ps: Granta Showa jsem snad od Melrose Place neviděl.(13.7.2012)

Po 3 episodách: Jenna je porad kocka a hraje dobre. Situace je zajimava, ale zda se mi, ze z ni scenaristi tezi dost uboze. Doporucuji tem, kdo maji radi Jennu a koukaji se na to pri domacich pracech apod. Nechci malovat certa na zed, ale nepredpovidam tomuhle serialu dlouhou budoucnost. Z mych 4 hvezdicek je urcite minimalne jedna za Jennu.. Update po shlédnutí celé (jediné) sezóny: opravdu to byla jenom one-woman show, asi byli všichni rádi, že to už skončilo..(7.10.2009)

70%(7.3.2010)

• Jenna Elfman, Lennon Parham

• - Okrem pilotnej epizódy sú ostatné pomenované podľa filmov. [Zdroj: TV JOJ] (Bart)

• - Tvorkyňou seriálu je Cladia Lonowová, ktorá sa inšpirovala rovnomennou autobiografiou (Accidentally on Purpose) filmovej kritičky Mary F. Polsovej. [Zdroj: TV JOJ] (Bart)