Devon's Ghost: Legend of the Bloody Boy

všechny plakáty

Mestečko Canyon City ani po rokoch nezabúda na jednu z najtragickejších a najzáhadnejších udalostí, aké sa tu odohrali. Práve pred desiatimi rokmi bol zavraždený chlapec menom Devon Anderson, pričom všetky stopy viedli k jeho rodičom. Navyše, o rok neskôr boli zavraždení aj oni. Ale to najhoršie miestnych obyvateľov ešte len čaká: v mestečku prepuká hotové inferno, ako huby po daždi sa objavujú mŕtve telá, pričom vraždy svojim štýlom až príliš pripomínajú tú spred rokov. Je to dielo nejakého napodobňovateľa alebo samotného Devona, ktorý sa prišiel pomstiť? Skupina tínedžerov sa rozhodne nájsť odpoveď na túto otázku a vypátrať vraha skôr ako si on nájde ich. (beso74)

gumli

Neuveriteľné hlúpy teenagerský horror,úplne zbytočný.Jeden z najhlúpejších filmov čo som videl.Keby si boli aspoň odpustili to šaškovanie s kung fu a karate proti maniakovy so sekerou,lebo vyzeralo to až trápne.Vlastne to ani nebola sekera,ale golfová palica prerobená na takú zvláštnu sekerku.Názov je mätúci,lebo odkazuje na nejakého ducha alebo prízrak,v skutočnosti je to psychopat,ktorý zavraždil svojich rodičov a potom zmizol.Mimochodom,rodičia boli tiež debilný psychopati,takže žiadna škoda.Herci boli stupidný a nesympatický.Psychopat sa volal Devon,preto ten názov. ()