Reklama

Reklama

Probuď se

  • USA Dead Awake
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Dylan (Nick Stahl), mladý muž pracující v pohřebním ústavu se snaží odhalit tajemství, které mu zničilo život před deseti lety. Poté co předstírá svůj vlastní pohřeb, aby zjistil, kdo se na něm ukáže, se spřátelí se záhadnou ženou (Rose McGowan) a znovu se shledává se svou dřívější láskou (Amy Smart). Životy těchto tří lidí se mění vlivem nadpřirozených sil, díky nimž Dylan zjišťuje, že nikdo není takový, jaký se zdá být. (Melvej)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (16)

Ruud36 

všechny recenze uživatele

Ze začátku nemastný a neslaný film, který by potřeboval rychlejší spád. Problém může být také v tom, že příběh je docela zamotaný a divák se v něm moc neorientuje. Postupem času ale vše začne nabírat na intenzitě a začínáte si uvědomovat, o co vlastně jde. Poměrně zajímavý závěr a rozzuzlení. Má největší výtka se týká některých scén a částí příběhu, které jsou nedomyšlené a možná i nepochopitelné. ()

Terva 

všechny recenze uživatele

Příčina smrti? Autonehoda............ Ta úvodní sekvence mě trochu zarazila, byla tak nějak nepřirozená, ale později vysvětlená. A tak trochu mě to probralo a začal jsem se příběhu věnovat víc. CITÁT - Musím zjistit, co se doopravdy stalo....... Dylan je podivín a i když divák tuší, co za tím je, bude až do konce filmu očekávat čekané. Ale kdo je tu vlastně mrtvola? Pak se přidá Natalie a vše se začne zamotávat - nebo rozmotávat - ale záleží na úhlu pohledu. CITÁT - To už je sedmé úmrtí v našem ročníku.........Je to chvilkami strašně zmatený a nepřehledný, rychlé časové střihy v tom dělají guláš. Než se příběh dostane do svého finále, bude leckdo úplně popletený. CITÁT - Věřím, že je možné milovat dva lidi zároveň.......... Nick Stahl dokonce ukáže nějakou tu emoci, ale jen chvilku, pak už je to zase kamenná tvář ala Connor. Zvláštní, temný příběh, doprovázený ponurou hudbou a i když na konci vyjde Slunce, nebude svítit zrovna moc vesele. CITÁT - Lepší pozdě v tomto životě, než brzy v tom příštím........... ()

Reklama

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Mám teď trochu zamotanou kedlubnu, protože "komunikace s divákem" není v tomhle filmu příliš vstřícná, čert aby se v tom rozplizlém ději občas vyznal. Je ale fakt, že jsem se při jeho sledování příliš nesoustředil, z mysteriózního thrilleru se totiž vyklube přiboudlý romanťák. A navíc s nezajímavými hereckými výkony: Stahl necharismatický, Smart odtažitá, McGowan... ani nevím, snad nijaká. A vyložená osina v zadku byl postarší manželský párek teatrálně žoviálních Irčanů, který co chvíli prznil to jediné, co na filmu stálo jakž takž za to, tedy ponurou a lehce psychedelickou atmosféru. ()

insurgentes odpad!

všechny recenze uživatele

Za strašlivé nudy (a s použitím posuvníku) jsem se prokousal někam ke konci první hodiny a pak jsem to - nasrán, že jsem promarnil tolik času - vzdal. Je to úplně o ničem, respektive ani na konci první hodiny divák nemá jasno, na co se vlastně kouká. Do toho furt nějaké roztřesené rozostřené záběry (ani u Blairwich tohle na mě nefungovalo) a uměle odbarvený obraz do šeda - bych blil. Nick Stahl má charisma Bena Stillera, průser je tedy naprosto dokonalý. ()

Skleni 

všechny recenze uživatele

Začal som pozerať z dôvodu hereckého obsadenia a zaujímavého konceptu, ktorý ale časom sa vytratil a zmenil sa na nevysloviteľné pocity zúfalstva, že nechápem čo sa práve deje na scéne. Všetko bolo chaotické. Neusporiadané a rozložené na veľa nenapojovacích momentov. Ale celkovo to bolo zaujímavé a určite iné. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (4)

  • Film měl pracovní název Dylan Awake. (Terva)

Reklama

Reklama