Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bývalý voják speciálních jednotek Marco Tancredi (Raoul Bova) je vycvičen k používání nejsofistikovanějších zbraní i k boji holýma rukama, vyzná se v technikách infiltrace a hovoří šesti jazyky, mezi nimiž nechybí ani arabština. Po těžkém zranění z armády odchází a je rozhodnut žít v klidu. Smrt manželky však toto rozhodnutí změní a on je znovu donucen bojovat. Tentokrát však čelí mnohem lépe organizovaným nepřátelům, než proti kterým bojoval v minulosti. Skrývají se totiž v řadách agentů tajných služeb Itálie a připravují monstrózní plán na zničení světového příměří. Aby Tancredi tento plán rozkryl, musí se naučit pohybovat ve světě, kde se mísí pravda se lží a kde hrozí stále nová nebezpečí, jako například šíření smrtelných virů nebo vražedné teroristické skupiny. (shantim)

(více)

Recenze (1)

shantim 

všechny recenze uživatele

Velmi dobry spionazni serial, ktery ovsem postrada originalitu a je vlastne jen italskou parafrazi americkych hollywoodskych spionaznich filmu. Nicmene poskytuje slusnou zabavu a ani na chvili nenudi. 75% hvezdicek ()

Galerie (5)

Zajímavosti (4)

  • V Itálii jde o první seriál zabývající se světovou špionáží a tajnými službami, jež byl vyroben italskou televizí. (shantim)
  • Hraje zde 5 tisíc komparsistů, 500 kaskadérů a v různých scénách bylo použito na tisíc motorových vozidel. (shantim)
  • Točilo se 36 týdnů v 320 lokalitách, jako například v Itálii, Jemenu, Rumunsku, Tunisku, Sýrii nebo Švýcarsku. (shantim)

Reklama

Reklama