Mr.Baboon

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hodně slušný rozjezd. Klasický pilot, kde se nám postupně představí všechny hlavní postavy a jejich následné shledání. Kdo je Amy a proč už nežije mě dost zajímá a vsadím se, že to bude mít něco společného s jejich rodiči. Tady se i potvrzuje ten starý vtip o tom, jak dítě najde pod postelí rodičů bič a pouta a myslí si, že jsou superhrdinové. No, v tomto případě superpadouši. ()

Lenka.Vilka

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nerada hodnotím piloty, protože buď to vyjde a jde se na další další, který stejnou mírou nadchne nebo v horší variantě zklame. Nebo to pilotem končí. V tomhle případě slušně rozjetý příběh, kde pilot obsahuje dost, aby bylo lehce naznačeno s tím, že se příběh zatím dost dobře rozjíždí. Plus skvělé obsazení rodičů. Nemohu srovnávat s předlohou, když u nás nevyšla, ale pokud se jí drží, tak děj do budoucna zklamat nemůže (Vaughan). ()

Nevka

Nechci tomu nijak nadržovat jen proto, že je to Marvel, ale jsem mile překvapen. Oproti počinům, které můžeme vidět u Netflixu, je tohle něco jiného. Zprvu je zajímavé, že v seriálu vystupuje také jedna "sektařka", což není úplně typické. Nicméně je vážně sympatická a pravděpodobně s tou sektou nakonec stejně sekne (jestli ne, tak budu překvapen). Zbytek složení tvoří sportovec, feministka, černoch, nevlastní sestra se schopnostmi a Asiatka, která jede na okultismu. Ač se to blíží spíše 4*, má to překvapivě tah i "tajemství", takže jsem zvědav, jak to bude vypadat dále. Jinak jsme měli poprvé možnost vidět záblesk Old Lace, který snad bude zajímavý. ()

BlackHood

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tento díl se mi hodně líbil. Ale očekávám od toho negativní recenze, je to viditelně natočené pro teenagery. Jenom škoda té sci-fi zápletky, myslím, že by to bylo lepší jako reálný a mrazivý thriller o tom, že děcka zjistí, že jejich rodiče patří do nějaké sekty a že po večerech obětují oběť Satanovi :) ()