Mr.Baboon

O něco slabší než pilot, ale i tak důležitý. Celkově mi první dva díly Runaways přijdou o dost lepší, než například celá třetí sezóna Flashe. Počítám, že pořádná zábava přijde, až se probere ten mumiák. ()

BaronMartin

Podstatně pomalejší a slabší než pilot, stále ale v rámci mezí dost fajn. Problémem druhé epizody je to, že sledujeme naprosto totožné události jako v dílu prvním, tentokrát ale ne z pohledu dětí, ale z pohledu rodičů, přičemž už teď můžu za sebe říct, že linka rodičů mi připadá mnohem méně záživná než ta dětí. Na druhou stranu ale chápu, že seriál tuhle epizodu prostě musel odvyprávět, jelikož objasňuje celkem dost věcí, to ale nic nemění na tom, že mi prostě přišla poměrně dost utahaná, pomalá a taková nudnější - sice si nejsem jistý, jak to tvůrci měli udělat tak, aby to bylo lepší, ale hej, já nejsem žádný scénárista, to si maj vymyslet oni :D Problém mám i se stopáží, jelikož už teď cítím, že 50 minutové epizody jsou prostě hodně a o 10 minut méně by tempu velmi prospělo. Nebudu moc zmiňovat některé nelogické pasáže (třeba to, že rodiče kompletně zbaští stórku se zkratem elektřiny, nebo třeba fakt, že skoro nikdo z děcek ani na chvilku nerozebírá, co se vlastně stalo - všichni říkají, jak jsou jejich rodiče psychopati, ale nikdo se ani okrajem nezmíní o tom, že jejich rodiče dělali nějaký fakt divný rituál s magickou hůlkou a byli chránění neviditelnou bariérou :D A už vůbec nebudu zmiňovat to, jak Molly ani necekne o tom, že mají ve sklepě fokin dinosaura :D), jelikož je to přece jenom teenagerský seriál pro teenagery a já už jsem se na tuhle pohodovou a odlehčenější notu tak trochu naladil, tudíž mi to ani tak nevadí. Snad se ale děj ještě rozjede, obzvlášť teď, když máme většinu expozice a vysvětlování za sebou. Hodnocení: 58% ()