Lenka.Vilka

Jeden by nevěřil, co jde do jednoho dílu narvat. Takže, spousta informací, který to zamotají ještě víc a šokující konec. Jestli se každý díl bude držet téhle šablony, nebude mi to vůbec vadit. ()

Mr.Baboon

Nejlepší díl prozatím. A taky dost bizarní v mnoha ohledech. Sex s mumií, raptor jako hlídací pes... šílenost je to pořádná, ale dává smysl a dokáže mě zaujmout, vyvolat napětí a chtíč vidět další díl. Už se nemůžu dočkat na další. ()

BaronMartin

Vlastně hodně fajn díl, zatím mě bavil asi nejvíce (i více než pilot, kterému jsem dal o hvězdičku vyšší hodnocení), ale na ty čtyři hvězdy to pro mě stále není, jelikož já tak trochu postrádám jakýkoliv děj :D Seriál se sice snaží mít nějakou záhadu a působit, že ji postavy postupně objevují, zatím ale vlastně vůbec nic nezjistili, děj se vůbec nikam neposunul a my jenom sledujeme ty postavy, jak se tak nějak plácají na místě. Má to své lepší chvilky (momentka mezi Chasem a Karolinou, setkání s dinosaurem), má to své slabší chvilky (když borci nahlas uvažují nad tím, jak unést bezdomovce, doslova půl metru vedle toho bezdomovce :D a je úplně jedno, že spí - přece nebudu mluvit o únosu hned vedle toho, koho chci unést :D), ale nejsem zatím úplně šťastný z toho, že se to vlastně nikam neposouvá. Máme položených spoustu otázek, na které nejen, že nedostáváme odpovědi (zatím), ale ani nedostáváme nové otázky - prostě děj tak nějak stojí na místě. Každopádně, cením alespoň odkaz na Doctora Who :D Hodnocení: 60% ()