BaronMartin

No dobrá. Pokud bude seriál pokračovat v podobné kvalitě, tak s tím nemám vůbec problém, jelikož tohle už je vlastně dost fajn. Děj točící se kolem galavečeru je hodně fajn, postavy zde mají co dělat (teda, někteří :D) a působí to, že se konečně někam dostáváme a někam se to posouvá. Jsou zde opravdu fajn momenty, třeba proslov taťky Steina, který mi mimochodem přijde asi nejzajímavější z celé rodičovské sebranky, hlavně díky charismatu herce. Bohužel zde jsou stále ty trapné momenty, které jo, v teenagerském seriálu asi musí být, ale mně prostě rvou nervy :D Jakékoliv romantické linky jsou hrozně podivné, až trapně napsané i zahrané (výjimka je moment mezi Chasem a Karolinou na střeše, který mi vlastně přišel celkem fajn) a anglické slovíčko awkward asi nejlépe vystihuje hrozně moc dialogů. Každopádně, cameo Stana Leeho potěšilo, i když jsem možná čekal trošku víc (stále nejlepší seriálové cameo Stana Leeho je v Agentech S.H.I.E.L.D.u), jakožto typický Čech, který se nemůže nabažit jakýchkoliv zmínek o naší zemi, jsem si užil i zmínění Franze Kafky a running joke se Star Wars automatem byl taky celkem vtipný :D Hodnocení: 65% ()