BaronMartin

Po několika hodně fajn epizodách dostáváme bohužel takový filler díl, který je vlastně celkem dost o ničem a až na finálních pár momentů je poměrně zbytečný. Pokud bych měl říci nějaká negativa, která se třeba i v předchozích dílech tolik nevyskytovaly, musím začít tou mini-linkou s Victorem Steinem a jeho televizí, která vidí do budoucnosti - což je extrémně podivná, hrozně krátká a zbytečná dějová linka, která netuším, jestli má teasovat něco do budoucna, ale i když vidím, že tvůrci se zde pokoušeli o jakýsi foreshadowing s finálním attackem Victora, je to prostě divný. Taky mě už tak trochu začíná unavovat, jak se v tomto seriále jednou za čas spawne nějaký random-ass vynález (třeba v tomto díle léčivé rukavice) a vůbec nikomu nepřijde existence tohoto předmětu divná (třeba zde Frankovi, který to ani na chvíli nezpochybňuje :D). Dále musím říct, že Molly je v téhle epizodě v podstatě jen naprosto nesnesitelný spratek, který se neustále uráží, a díky tomu na mě vůbec nefungovala ta finální „dojemná“ scéna. Taky chci zmínit prostředí školy, které je v tomto díle docela prominentní, a já jsem jenom zklamán, že škola nemá v samotném seriálu více prostoru. Kdyby Runaways byli prostě jenom obyčejní teenageři, co musí řešit tadytu podivnou supehrdinskou část, ale zároveň musí chodit do školy a mají jiné povinnosti, celý seriál by byl mnohem zajímavější. Jenomže tvůrci na celou školu úplně zapomněli a toto je v podstatě druhá epizoda, kde má škola jako prostředí nějakou důležitost :D Na závěr, jsem jediný, komu přišlo, že Nico zde má naprosto odporný kostým? :D Pokud bych měl říct nějaké pozitivum na konec, postava Dale Yorkese a jeho herecký představitel jsou naprostí frajeři a je to asi moje nejoblíbenější postava z dospěláků :D Hodnocení: 59% ()