poster

Wonder Woman

 • USA

  Wonder Woman

 • Irsko

  Wonder Woman

 • Kanada

  Wonder Woman

 • Velká Británie

  Wonder Woman

 • Nový Zéland

  Wonder Woman

 • Austrálie

  Wonder Woman

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2017, 141 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • novoten
  *****

  Ve filmovém vesmíru stáje DC včas pochopili, že není potřeba bujet do všech žánrů, témat a směrů. A pochopili to za vteřinu dvanáct, protože amazonská spása přichází ve chvíli, kdy moc důvěřivých diváků, kteří by po x-té za sebou skočili do podobného vlaku, určitě nezbývá. Trailery sice lákaly na výbušnou akci prokládanou perfektně načasovanými vtípky, ale realita je úplně jinde. Z Wonder Woman se totiž před mýma překvapenýma očima vyklubala půvabná, nefalšovaná a pravověrná pohádka. Má v sobě archetypální boj dobra se zlem i ponaučení o jejich prolínání a nezbytnosti. Má v sobě víru v lásku a její sílu. A má v sobě i princeznu, které to s kapitánem Trevorem neuvěřitelně sluší a za jejichž dialogy asi na velkém plátně debutující scénárista Heinberg upsal duši. Největší překvapení roku 2017 už zná své jméno.(2.6.2017)

 • Superpero
  *****

  Stejně jak u prvního Kapitána Ameriky mě naprosto pohltila komiksová retrostylizace, kde mají zlotřilí Němci nadpřirozené zbraně a kosí je rozličná parta klaďasů. Tohle já prostě můžu. Dr. Poison byla perfektní záporák. Divně vypadala, divně mluvila a byla prostě opravdu znepokojivá. Akční scény jsou taky fajn. Ale hlavně Gal Gadot je naprosto úžasná. Že je nádherná všichni víme, ale ona to i perfektně zahrála a dokázala tuhle vlastně docela debilní postavu prodat takovym způsobem, že jsem jí nepokrytě fandil a věřil jsem jí tu naivitu a dobráctví. To samé Chris Pine. Správnej chlapák dobrodruh s koulema a srdcem na pravym místě. Fakt jsem si tohle dobrodružství moc užil. 90%(3.9.2017)

 • Cervenak
  ****

  Nič mi tam nevadilo, dokonca ani digitálne finále. Možno preto, že sa DC prestali hrať na "temné a realistické osudové drámy" a konečne natvrdo okopčili marvelovský odľahčený štýl (konkrétne prvého Kapitána, ktorého je WW skoro doslovný remake, akurát s obrátenými pohlaviami ústrednej dvojice). Je to svižné, zábavné a má to cool komiksové momenty (najmä nástup zo zákopov a následný boj o dedinu). Pine je sympaťák a Gal Gadot sa so svojím "hereckým" výkonom do úlohy naivnej divožienky v skutočnosti perfektne hodí. Nehovoriac o iných jej prednostiach a zadnostiach. Spokojnosť.(4.6.2017)

 • T2
  ***

  Rozpočet $149miliónovTržby USA $412,563,408Tržby Celosvetovo $821,847,012Tržby za predaj Blu-ray v USA $79,309,822Tržby za predaj DVD v USA $14,549,213║ Dúfal som že sa konečne odrazíme v DC od dna príbehového blata po roku 2016, keď to proste neišlo ale neide to aj naďalej. Máme tu až strašne podobný klon Captain America 1 v ženskom prevedení. Áno Gal Gadol je moc moc sympatická ale tam to všetko začína aj končí. Herecky je veľmi slabá ešte že má tak peknú tváričku a príjemný úsmev. Dejovo ide už o 100x prevarenú kašu, ktorá už fakt nechutí. A hlavne pri tom, keď dej sa nikam zvlášť neposúva a sledujeme v dlhých pasážach toporné dialógy o záchrane sveta. Postavy dosť do prázdna a ešte keď nabehne verbovanie tímu podivínov - nímandov ako hrom ach ehhh, smutné, tragické a hlavne nekomické, lebo aspoň to to chcelo byť. Veru chýba tomu aspoň tá patričná ľahkosť, ktorá tam silu-mocu chce byť ale režisérka sa v tomto vôbec nevie predať. Triky ako kde niekde aj poslabšie. Aspoň že kamera tu nie je najhoršia, niektoré prelety lesom, či ostrovom amazoniek sú fajn, rovnako tak pri všetkých súbojoch. Negatív by sa tu dalo nájsť dosť. Našťastie tu máme akciu, ktorá chutí, ktorá má grády a je prehľadná. Normálne sa bojím, čo bude zač Liga spravodlivých. /videl v kine: 60%/(3.6.2017)

 • Pilda17
  ***

  Wonder Woman nenabídne nic extra. Přehlcený filmový průmysl s filmy o hrdinech je tolik, že už se jen zřídka hledají klady. Wonder Woman má jednu velkou výhodu a to je Gal Gadot, která se dobře sleduje. Akce není úplně k zahození, ale ani převratná. Rozuzlení není nakonec úplně obyčejné. Díky tomu se dostane WW bez problémů přes průměr. Vsunutí děje do světové války, jak u Captaina America není můj šálek a hodnocení je úplné maximum, které dokáži dát .. 6/10 = 60%(11.9.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace