poster

Wonder Woman

 • USA

  Wonder Woman

 • Hong Kong

  ‪‎神奇女俠

 • Čína

  神奇女侠

 • Nový Zéland

  Wonder Woman

 • Kanada

  Wonder Woman

 • Velká Británie

  Wonder Woman

 • Irsko

  Wonder Woman

 • Austrálie

  Wonder Woman

Válečný / Fantasy / Sci-Fi / Dobrodružný / Akční

USA / Hong Kong / Čína, 2017, 141 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • akisha
  *****

  Přijďte si do kina na pořádnou porci emancipace :-D :-D. Prostě ano, moje hodnocení je ovlivněno tím, že jsem (aspoň doufám) ženská. Ale když jsem si během filmu několikrát představila, že by se odehrával s mužským hrdinou a sakra - nevidím rozdíl. Děj je sice strašně klasickej, ale co pro mě film povyšuje, je duo Gal Gadot a Chris Pine a hlavně spousta dost dobrých vtípků. No a Gal Gadot je naprosto božská - dokonalá volba. Potěší krásky Connie a Robin v úvodu, nejvíc mi vadili mírně řečeno nepřesvědčiví záporáci - přehrávající Danny Huston na plynu a SPOILER umolousaný, odrbaný David Thewlis jako Ares??? řečeno slovy sestry: "Promiň, Lupine, ještě tak toho vypelichanýho vlkodlaka bych ti věřila, ale boha války ne!" a líp to vyjádřit nedovedu KONEC SPOILERU věru nepotěší. Ale přeju WW úspěch, očekávání a nátlak byly masivní.(10.7.2017)

 • xxmartinxx
  ****

  Asi nemá cenu podotýkat, že jde o nejlepší DCU film, důležité je říct, že ten film je opravdu dobrý. A to se mi origin Captaina moc nezamlouval - Wonder Woman nabízí totéž, jen lépe. Dokonce to chvílemi vypadá, jako by měl ten film srdce! A to dělá fakt hodně. Škoda, že některé motivy nedotáhne do konce, ale ok, musím být rozumný. Jediné, co mě opravdu iritovalo, ale bylo velmi špatné CGI.(3.6.2017)

 • DaViD´82
  ****

  Je nesporné, že Gal Gadot neumí hrát, ale... Ona má až schwarzeneggerovsky conanovský šmrnc, kdy své neherectví a do uší bijící přízvuk přetváří ve svého druhu až z nouze ctnost, kdy Dianina naivita (neplést s hloupostí) díky tomu působí autenticky a roztomile. Ano, úvod na ostrově divoženek mohl (a měl) být kratší. A jediné, co lze pochválit na digibordelovém finále je, že oproti dnešním standardům je aspoň krátké a neroztahané na několik desítek minut. Přesto do zbytku filmu krutě nesedí, je ryze snyderovské a zbytečně devalvuje jinak skvěle koncipovaného záporáka „já nic, já jen poňoukám". Toliko k záporům a výtkám. Zbytek je v zásadě Donerův první Superman ve verzi pro fanoušky Xeny (proč vlastně matku Diany nehraje Lucy Lawless?); tedy nečekaně starosvětské, skvěle balancující na hraně uvolněného škorpení, dobové šestákovky a vážného tónu. S minimem akce (což je klad, ovšem minimálně ta z fronty je luxusní), díky tomu soustředěné na postavy a s vynikajícím soundtrackem. I proto to v ranku mainstreamových velkopopcornových komiksových spektáklů působí až překvapivě sympatickým dojmem.(17.6.2017)

 • Renton
  ****

  Nemám extra problém s tím, že bych měl s filmy DC Comics (zvláště Snyderova větev) problém. A tenhle ani nedává nějaké důvody se v názoru prudce točit, právě naopak. Je podařený a nekončí na půli cesty jako pár jiných jejich pokusů, kde je výsledek oklamáním a celek působí spíš zbytečně - tohle není problém Wonder Woman! __ Tentokrát i jen tvůrčí dozor Snydera jde poznat a kdo na něj resp. jeho styl nadává jinde, bude nadávat i tady. Ty důvody tam jsou. Ale k WW filmu. Pasuje mi to retro historicko-válečné zasazení děje, perfektně mi sedí Gal Gadot, která se svým sladkým výrazem krásně podtrhuje počáteční naivitu hlavní postavy a roztomilé poznávání světa zlých lidí i emancipace. Chris Pine jí skvěle sekunduje a nejen jeho "pravdomluvné" pasáže jsou skvělé. Celek ovšem není bez chyb, ale i přes délku to slušně odsýpá, baví a určitě se na přídavky (týmové i sólovou dvojku) s Wonder Woman vyloženě těším.(4.6.2017)

 • POMO
  ****

  Láska na všetky pohľady. A najlepší DC od Man of Steel. Parádne zachytený stret fantasy sveta skrytého ostrova s jeho čistými hodnotami a ideálmi, so svetom reálnym v jeho historicky najťažšom období, aké pamätáme. Dve šikovne napísané, a po celú dobu presne režírované postavy, zastupujúce tieto dva svety. A ich prehlbujúce sa vzájomné porozumenie a nevyhnutná náklonnosť. Podarilo sa nejakej inej komiksovke s tak silným fantasy backgroundom tak trefne nastaviť zrkadlo svetu? Wonder Woman má srdce, ctí predlohu, je chytrá, sexy a nemá jediný hluchý vtip. Štyri a pol.(6.6.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace