poster

Wonder Woman

 • USA

  Wonder Woman

 • Hong Kong

  ‪‎神奇女俠

 • Čína

  神奇女侠

 • Kanada

  Wonder Woman

 • Velká Británie

  Wonder Woman

 • Austrálie

  Wonder Woman

 • Irsko

  Wonder Woman

 • Nový Zéland

  Wonder Woman

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi / Válečný

USA / Hong Kong / Čína, 2017, 141 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Botič
  ****

  Asi by mě nejvíc bavil film Diana of Themyscira, který by se celý odehrával na ostrově amazonek, ale chápu, že by to asi moc lidí nezajímalo. Ale i takhle je to moc fajn origin s velkým srdcem, kde když dojde na vyjadřování emocí v bitevní vřavě, nezní to tak pateticky, jak by se dalo čekat. Za mě zatím nejlepší DCčko ze Snyderovi stáje.(2.6.2017)

 • novoten
  *****

  Ve filmovém vesmíru stáje DC včas pochopili, že není potřeba bujet do všech žánrů, témat a směrů. A pochopili to za vteřinu dvanáct, protože amazonská spása přichází ve chvíli, kdy moc důvěřivých diváků, kteří by po x-té za sebou skočili do podobného vlaku, určitě nezbývá. Trailery sice lákaly na výbušnou akci prokládanou perfektně načasovanými vtípky, ale realita je úplně jinde. Z Wonder Woman se totiž před mýma překvapenýma očima vyklubala půvabná, nefalšovaná a pravověrná pohádka. Má v sobě archetypální boj dobra se zlem i ponaučení o jejich prolínání a nezbytnosti. Má v sobě víru v lásku a její sílu. A má v sobě i princeznu, které to s kapitánem Trevorem neuvěřitelně sluší a za jejichž dialogy asi na velkém plátně debutující scénárista Heinberg upsal duši. Největší překvapení roku 2017 už zná své jméno.(2.6.2017)

 • POMO
  ****

  Láska na všetky pohľady. A najlepší DC od Man of Steel. Parádne zachytený stret fantasy sveta skrytého ostrova s jeho čistými hodnotami a ideálmi, so svetom reálnym v jeho historicky najťažšom období, aké pamätáme. Dve šikovne napísané, a po celú dobu presne režírované postavy, zastupujúce tieto dva svety. A ich prehlbujúce sa vzájomné porozumenie a nevyhnutná náklonnosť. Podarilo sa nejakej inej komiksovke s tak silným fantasy backgroundom tak trefne nastaviť zrkadlo svetu? Wonder Woman má srdce, ctí predlohu, je chytrá, sexy a nemá jediný hluchý vtip. Štyri a pol.(6.6.2017)

 • Cival
  **

  Tuctový a nesmyslně dlouhý comicsový origin (když by se vyndalo 45 minut, o nic nepřijdete), který vrcholí stejně přeplácaným finále jako Batman v Superman. Gal Gadot střídá dva výrazy s jednou hrdinskou pózou - představa, že s její hrdinkou uvidím další biják mě upřímně děsí - a akce je zase snyderovským odvarem. Fakt mě to nebavilo, i když Pine zachraňoval, co mohl. 50%(1.6.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Ať dostanem, co chcem. Ať dostanem, co potřebujem. Ale ať nikdy nedostanem, co si zasloužíme." Tak fajn. Z hlíny uplácaná Diana se mi líbila, ostrovní ráj s amazonkami bych chtěl jednou navštívit a tady pozitiva končí. Já prostě nemůžu ani trochu brát vážně holku, která s bičíkem, mečíkem, víkem od popelnice a neprůstřelnými chrániči předloktí likviduje kulometná hnízda a veškerou německou bojovou techniku. Že je to comics a ona má superschopnosti, takže může všechno? Aha, tak to jsem se asi neměl dívat, protože mě by to víc bavilo jako komedie, ke které to při závěrečném boji s Áresem mělo dost blízko.(7.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace