• Kanada

• Nový Zéland

• Austrálie

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2016, 115 min

Komentáře uživatelů k filmu (1 132)

Já mám u sci fi problém, jestli mám sledovat dějovou linku a nebo kvantum filmových triků, protože v některých případech to prostě nejde skloubit. Tak jsem se jen tetelila z přítomnosti Béni, Tildy, kterou jsem pomalu ani nepoznala, z Madse, který má poslední dobou spíš záporácké role (tedy až na Sherlocka +- ještě něco) a pochopitelně z hezoučké Rachel, ale to měli spíš uživatelé mužského rodu. Škoda, moc prostoru tam neměla. Pro mě to bylo spíš vizuální pošušňání a s dějem jsem si tedy moc hlavu nelámala. U takových filmů to snad ani nelze. Já jsem spíš na sci fi, které mě nějak osloví, jako je Moon nebo Her, ale Doctor Strange jako oddechoka, proč ne?(1.3.2017)

Marvelovka, která se ostatním vymyká a proto vyniká - je spíše fantasy než scifi, dobré jsou také narážky na členy Avengers např; když telefonuje při jízdě autem, tak ten důstojník co ochrnul je WarMachine.(20.4.2018)

“Dormammu, přišel jsem vyjednávat”. Scifárna, která má prvky toho, co někde možná, ne-li určitě funguje (astrální cestování apod.) Až po Infinity War jsem se odhodlal podívat na Strange, jelikož to byla jedna z posledních marvelovek, co jsem neviděl. Mě se to líbilo tak hodně, že je škoda, že si na pokračování musím ještě počkat.(1.5.2018)

ušlo to(8.5.2018)

Příjemná Marvelovka... Efekty parádní... příběh o čarodějích, jenž brání zemi před nepřáteli s hlavním hrdinou Dr. Strangem, jenž si oblíbí schopnosti, které mu budou dány natolik, že nechá běžný život za sebou a vybere si cestu, kde magie nemá hranice. (7/10)(9.5.2018)

Moja najoblúbenejšia marvelovka. Benedict je super herec a ako doctor je nevyspitateľný. Efekty výborné. A dej sa dosť líši od väčšiny marveloviek. Proste super. 96%(15.5.2018)

"Doctor Strange". Wow. Tak toto sa mi fakt páčilo. Podľa mňa výborný Benedict Cumberbatch, záporák mohol dostať viac priestoru (Mads Mikkelsen bol tiež super :O), každopádne bol ok. Príbeh jednoduchý, ale svieži, triky boli vymakané, ku koncu filmu to tam zaváhalo, inak v poriadku. Svieži film od Marvelu, určite podarený.(14.6.2018)

Hrome, kam až lze tu kouzelnickou laťku posouvat? Je tady další marvelovka a laťka je zase o kus výše. Originální příběh filmu (který jako by byl stvořen pro extra podívanou na blu-ray 3D) s prolínáním a ohýbáním realit i časových rovin (včetně využití změn formátu obrazu) je svižně a chytře natočen, celek podtrhuje neskutečná výprava, kamera, hudba a (nejen) Benedict Cumberbatch v hlavní roli. Ostatně dalšími trumfy v režisérově rukávu jsou i Mads Mikkelsen, herec jako zrozený pro filmové zlosyny, či vynikající Tilda Swinton se svou androgynní až extraterestrickou vizáží. Opět nechybí cameo rolička komiksového Otce zakladatele, no a na závěrečnou důležitou scénu je pochopitelně třeba počkat si až na úplný konec titulků. :-) Zapomeňte na pinožení všech těch Čáryfuků a Rumburaků, do filmového světa kouzelníků impozantně vstoupil Doktor Strange - a nakráčel tam středem.(24.6.2018)

Pre mňa jedna z najlepších Marveloviek. Prudko pozerateľné kvôli vizuálnym efektom, skvelej Tilde Swinton, kypiaceho iróniou Doctora Strangea. Len tá čierňava na konci, len tá čierňava...(1.8.2018)

vizuálně velkolepé a počátkovské, dobře zahrané, scénář jen částečně originální, ale ve výsledku velmi dobré ♣(7.9.2018)

Marvelovky nie sú filmami, ktoré by som vyslovene vyhľadával, avšak Doctor Strange je naozaj vydareným filmovým kúskom so skvelým hereckým obsadením, dobrým dejom a pôsobivou doprevádzajúcou hudbou. Sci-fi v podobe fantasy filmu, prečo nie?(12.9.2018)

Tato sólovka mi přišla originální.Místo New yorku či jiného města tu máme chrám kdesi v horách,místo klasického zrodu hrdiny tu máme doslova objevení hrdinského já podobně jako ve filmu Batman začíná od DC Comics.Obsazení je taky super a Benedict Cumperbutch je v roli skvělý.Jediné co trochu pokulhává je příběh který povětšinou nevybočuje ze standardu Marvel sólovek a záporák který je poněkud nevýrazný.Jinak ale mohu film vřele doporučit.(17.10.2018)

1 15 29 43 54 55 56 57 následující >>