poster

Doctor Strange

 • USA

  Doctor Strange

 • Slovensko

  Doctor Strange

 • Kanada

  Doctor Strange

 • Nový Zéland

  Doctor Strange

 • Velká Británie

  Doctor Strange

 • Austrálie

  Doctor Strange

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2016, 115 min

Komentáře uživatelů k filmu (1 132)

 • emma53
  ***

  Já mám u sci fi problém, jestli mám sledovat dějovou linku a nebo kvantum filmových triků, protože v některých případech to prostě nejde skloubit. Tak jsem se jen tetelila z přítomnosti Béni, Tildy, kterou jsem pomalu ani nepoznala, z Madse, který má poslední dobou spíš záporácké role (tedy až na Sherlocka +- ještě něco) a pochopitelně z hezoučké Rachel, ale to měli spíš uživatelé mužského rodu. Škoda, moc prostoru tam neměla. Pro mě to bylo spíš vizuální pošušňání a s dějem jsem si tedy moc hlavu nelámala. U takových filmů to snad ani nelze. Já jsem spíš na sci fi, které mě nějak osloví, jako je Moon nebo Her, ale Doctor Strange jako oddechoka, proč ne?(1.3.2017)

 • CinemaRanger
  *****

  Marvelovka, která se ostatním vymyká a proto vyniká - je spíše fantasy než scifi, dobré jsou také narážky na členy Avengers např; když telefonuje při jízdě autem, tak ten důstojník co ochrnul je WarMachine.(20.4.2018)

 • auguron18
  ****

  “Dormammu, přišel jsem vyjednávat”. Scifárna, která má prvky toho, co někde možná, ne-li určitě funguje (astrální cestování apod.) Až po Infinity War jsem se odhodlal podívat na Strange, jelikož to byla jedna z posledních marvelovek, co jsem neviděl. Mě se to líbilo tak hodně, že je škoda, že si na pokračování musím ještě počkat.(1.5.2018)

 • biglebowski1
  ****

  ušlo to(8.5.2018)

 • Andrew88cz
  ****

  Příjemná Marvelovka... Efekty parádní... příběh o čarodějích, jenž brání zemi před nepřáteli s hlavním hrdinou Dr. Strangem, jenž si oblíbí schopnosti, které mu budou dány natolik, že nechá běžný život za sebou a vybere si cestu, kde magie nemá hranice. (7/10)(9.5.2018)

 • ComicGuy
  *****

  Moja najoblúbenejšia marvelovka. Benedict je super herec a ako doctor je nevyspitateľný. Efekty výborné. A dej sa dosť líši od väčšiny marveloviek. Proste super. 96%(15.5.2018)

 • W0lky
  ****

  "Doctor Strange". Wow. Tak toto sa mi fakt páčilo. Podľa mňa výborný Benedict Cumberbatch, záporák mohol dostať viac priestoru (Mads Mikkelsen bol tiež super :O), každopádne bol ok. Príbeh jednoduchý, ale svieži, triky boli vymakané, ku koncu filmu to tam zaváhalo, inak v poriadku. Svieži film od Marvelu, určite podarený.(14.6.2018)

 • nonick1
  *****

  Hrome, kam až lze tu kouzelnickou laťku posouvat? Je tady další marvelovka a laťka je zase o kus výše. Originální příběh filmu (který jako by byl stvořen pro extra podívanou na blu-ray 3D) s prolínáním a ohýbáním realit i časových rovin (včetně využití změn formátu obrazu) je svižně a chytře natočen, celek podtrhuje neskutečná výprava, kamera, hudba a (nejen) Benedict Cumberbatch v hlavní roli. Ostatně dalšími trumfy v režisérově rukávu jsou i Mads Mikkelsen, herec jako zrozený pro filmové zlosyny, či vynikající Tilda Swinton se svou androgynní až extraterestrickou vizáží. Opět nechybí cameo rolička komiksového Otce zakladatele, no a na závěrečnou důležitou scénu je pochopitelně třeba počkat si až na úplný konec titulků. :-) Zapomeňte na pinožení všech těch Čáryfuků a Rumburaků, do filmového světa kouzelníků impozantně vstoupil Doktor Strange - a nakráčel tam středem.(24.6.2018)

 • cica
  ****

  Pre mňa jedna z najlepších Marveloviek. Prudko pozerateľné kvôli vizuálnym efektom, skvelej Tilde Swinton, kypiaceho iróniou Doctora Strangea. Len tá čierňava na konci, len tá čierňava...(1.8.2018)

 • BrunoCZ
  ****

  vizuálně velkolepé a počátkovské, dobře zahrané, scénář jen částečně originální, ale ve výsledku velmi dobré ♣(7.9.2018)

 • CrashHP
  *****

  Marvelovky nie sú filmami, ktoré by som vyslovene vyhľadával, avšak Doctor Strange je naozaj vydareným filmovým kúskom so skvelým hereckým obsadením, dobrým dejom a pôsobivou doprevádzajúcou hudbou. Sci-fi v podobe fantasy filmu, prečo nie?(12.9.2018)

 • facebook.231
  ****

  Tato sólovka mi přišla originální.Místo New yorku či jiného města tu máme chrám kdesi v horách,místo klasického zrodu hrdiny tu máme doslova objevení hrdinského já podobně jako ve filmu Batman začíná od DC Comics.Obsazení je taky super a Benedict Cumperbutch je v roli skvělý.Jediné co trochu pokulhává je příběh který povětšinou nevybočuje ze standardu Marvel sólovek a záporák který je poněkud nevýrazný.Jinak ale mohu film vřele doporučit.(17.10.2018)

1 15 29 43 54 55 56 57 následující >>
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace