Vaša nedeľná dávka informácií zo súkromia známych ľudí. (oficiální text distributora)

MM_Ramone odpad!

Neznášam túto reláciu a doslova nenávidím Oľgu Záblackú (*31.12.1963). Odporne vtieravá ženská, ktorá kladie tie najdebilnejšie otázky. Jej smiešne hlúpo znejúca intonácia hlasu, pri ktorej ešte aj trapne predlžuje koncové slabiky ako malé decko, mi trhá uši a pred jej nechutným, podlízavým ksichom odvraciam zrak. Najradšej by som ju zhodil z tej strechy rovno do smetiarskeho vozu, nech ju odvezú tam kam patrí, na zahnívajúcu, smradľavú skládku. To je to pravé miesto pre takýto Odpad! ()

Smok odpad!

Tento pohľad do života a na novinky slovenských "celebrít" s Olinkou Záblackou patrí naozaj buď na strechu, alebo niekam do pivnice, ale nie na obrazovku. To naozaj niekoho zaujíma, čo nové chystá Žbirka, Tásler a aká je kačica týždňa? ()

Marek1991 odpad!

Všetko v dobrom, aj keď to tak nebolo, všade tie trápne úsmevy nasilu. Hlúpe otázky, nazeranie do domovou takzvane mediálne známym ľuďom alá celebritám, podporovanie týchto ľudí známych z televíznych programov danej televízie. Hlavne, že ja mám to a to a budem robiť to a to a to nie tak a tak, ale tak a tak, podľa mňa moderátorka ani sama neverila tomu, čo robila, lebo pre mňa to bolo nepozerateľné. ()

Rosalinda odpad!

Servus. Celé toto je úplne príšerné, trápne a zbytočné. Takmer nepozeratelné, no predsa len o chĺpok lepšie spracovanie, ako majú naše obdobné relácie. Nicméně spolu s nimi patří do jednoho společného pekelného odpaďáku. Pardón, ale to se fakt nedá. Snaha byla. ()

GILLWANDER odpad!

Úbohosť, trápnosť vysokého rozsahu, kde si medzi sebou idioti rozoberajú úplne zbytočností. Odpad a žumpa slovenskej komerčnej televízie. 0% ()

gumli odpad!

Slovensko už asi má viac celebrit ako USA.Aspoň ta tak vypadá.A to príšerné mniau,ako nadržaná mačka.Fuj,stupidita.U nás je asi dosť ľahko stať sa celebritou,napr.taká rosnička,stačí si rozopnúť gombík na blúzke a už je celebrita.Alebo niečo naškriekať na cd-čko a už máme nového speváka alebo speváčku.Keby tak ešte každý jeden z tzv.celebrít po skončení aspoň vyskočil z tej strechy,samozrejme bez padáka.Ale to by aj tak nepomohlo,stále by ich bolo dosť.Sprostosť. ()

danco123

Sem tam fajn rozhovori so slovenskými a českými mediálnymi "hviezdami" ktoré prezradili niečo o sebe, No bohvieako ma táto relácia neočarila zvlášť keď ju uvádzala nesympatická Oľga Záblacká. ()

borec999 odpad!

Oľga Záblacká na streche roky spovedala známe slovenské celebrity, pri tom nemá žiadny moderátorsky talent a ani príjemné vystupovanie. Chvalabohu, že to skončilo... 0% ()

dobso odpad!

Neznášam tento typ relácie. Výpovedná hodnota relácie nulová. Dej je tiež veľmi slabý. Pol hviezdičku maximálne za dobré miesto na natáčanie. ()

Furmi odpad!

Milujem tie reklamy v telke lákajúce hlupých divákov dichtivých po poznaní súkromného života "celebrít". "Dozviete sa s kým bola Iveta Malachovská na plese v opere, s kým momentálne chodí ten, henten a tamten a čo Zjedol Andy Hric pred tým ako ho prehnalo na záchod a ešte viac pikošiek zo života nami obľúbených hviezdičiek". Koho to ***** zaujíma. Ale asi zaujíma kedže sa tá hlúpa relácia drží už pekných pár rokov. Komerčná doba prináša i takéto hnusi ktoré mi vždy dokonale pokazia náladu keď o nich niekde len vidím zmienku. 1% ()

tančísvlky

Olga Záblacká je pohodový normálny človek a tak vyznieva aj tento program.Na "kanále" Markíza možno jediný svetlý bod vysielania... ()

ljukyljuk

Chcel som dať odpad, ale keď si to porovnám so Smotánkou, tak tu je aspoň kúsok normálneho rozhovoru, takže preto tá jedna hviezda... Ale aj tak bezkonkurenčne najlepšie boli tie návštevy točené kamerou už zvnútra domu, kedy navštívený povedal: "A vy ste prišli? No to som Vás ani nečakal!" :D:D ()

DEMON odpad!

Fakt ma nikdy nejako extra nezaujimal bulvar, toboz uz nie informacie o slovenskych celebritach a vytacaju ma uz tie typicky bulvarove zavadzajuce uputavky, co chodia cely tyzden az do dalsieho dielu... Zial, je mi jasne, ze rovnako ako Smotanka a tomu podobne relacie, ma ja tato hovadina dostatok zastancov, aby zaberala priestor na televiznej obrazovke niecomu zmysluplnejsiemu. ()

biopanic odpad!

Chytá ma amok, už keď počujem to "MIAUUU"... Záblacká je všetko, len kvalitnou moderátorkou nie, skáče do reči, nevkusne vyzvedá (hlavne) tam kde nemá ... A chýba jej vkus. Chýba jej takt, empatia... ()

Mire odpad!

Relácia, ktorá sa doslova pchá do riti všetkým čo i len trochu známym mediálnym osobnostiam a Záblacká, tá riťolezka s trápnou šiltovkou akoby mala dvadsať by už mala konečne tento paškvil ukončiť!! Povedzte mi kto si dobrovoľne želá aby mu niekto chodil do súkromia, nasilu ho vyspovedal a natáčal mu byt!!!!!! ()