Taková moderní rodinka - Série 10

(série)
USA, (2018–2019), 7 h 46 min (Minutáž: 21–22 min)

Hudba:

Gabriel Mann

Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell, Jesse Tyler Ferguson, Eric Stonestreet, Sarah Hyland, Ariel Winter, Nolan Gould, Rico Rodriguez (více)

Epizody(22)

V 10. řadě se Klan Pritchettových, Dunphyových a Tuckerových postará o velkolepou salvu ohňostrojů poté, co se všichni setkají na každoročním průvodu u příležitosti oslav Dne nezávislosti, kde je Jay pasován do funkce ceremoniáře. V následujících epizodách Phil náhodou narazí na vzrušující pracovní příležitost, zatímco Claire zaměstnává její otec Jay i sloučení Pritchettových skříní se společností technologických nadšenců. Gloria má pochybnosti o tom, zda je Mannyho nový vztah tak skutečný, jak se domnívá, a mnohem více se zapojí do Joeho mimoškolních aktivit. Mitch se mezitím pustí do zajímavých soudních procesů jako asistent státního zástupce. S Camem pak u sebe doma opět přivítají člena rodiny Tuckerových, zatímco se pokoušejí dát svému životu s Lily ten správný směr. Haleyin vztah je vystaven zkoušce, Alex se potýká se svými plány do budoucna a Luke se konečně rozhodne zaměřit na studium, zatímco se celý klan vyrovnává s úmrtím jednoho ze svých členů. Epizody ve znamení Halloweenu a vánočních svátků budou jen třešničkou na dortu desáté série, která sleduje další vývoj téhle úžasně velké pomíchané rodiny, jež nabízí otevřený a často komický pohled na občas vřelé a jindy zapeklité vztahy uvnitř moderní rodiny. (HBO Europe)

Necrotongue

Po shlédnutí desáté řady mám dost smíšené pocity. Jen díky několika opravdu hodně povedeným epizodám jsem nešel s hodnocením ještě níž, střed sezóny byl otřesně slabý, vůbec jsem nepochopil, jak je možné v jedné sérii napsat tak dobré i tak špatné scénáře. Doufám, že tvůrci s další řadou opět zaberou naplno. ()

hansel97

Hodnocení mám zprůměrované za 4 hvězdy a nechám ho tak, ale jde to z kopce. Má to fakt silné epizody, které tomu pomáhají, ale plno (těžko odpustitelně) slabších. Bez nové storyline pro Hailey by to bylo už hodně špatné. ()

dO_od

// Jak moc mi ten seriál přirostl k srdci? No řekněme, že když mi po skončení desáté řady Netflix začal pouštět trailer na Gentlemany, byl jsem sice rád, že si vybral zrovna je, ale zároveň uvnitř panikařil, že přijdu o tu jedenáctou poslední sérii a budu se muset s rodinkou Dunphyových rozloučit předčasně. Naštěstí jsem byl uklidněn, protože ta poslední je prý na HBO GO - uf, crisis averted! ()

cheyene

Neřekl bych, že by 10. série byla slabá. Epizod, které neměly tu šťávu, bylo pro mě minimum. Start této sezóny se povedl a finále rovněž. Vše okolo Haley a Dylana bylo v desáté řadě opravdu zdařilé, poutavé a zpestřením celého seriálu. ()