Taková moderní rodinka - Série 2 (série)

Komedie / Romantický

USA, 2010–2011, 8 h 48 min (Minutáž: 22 min)

Gabriel Mann

Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell, Jesse Tyler Ferguson, Eric Stonestreet, Rico Rodriguez, Nolan Gould, Sarah Hyland, Ariel Winter, Nathan Lane, Vic Polizos, Lexi Medrano, Marcus DeAnda, Myrna Velasco, Carla Renata, Taylor Nichols, Lauren Cohan, Justin Kirk, Amir Talai, Ryan Gaul, Mike Faiola, Tanner Buchanan, Luke Davis, Darren Dupree Washington, James Devoti, Reid Ewing, Norman Lloyd, Celia Weston, Ki-hong Lee, Danny Trejo, Artemis Pebdani, Julie Dretzin, Kevin Daniels, Steve Kehela, James Marsden, Jami Gertz, Mary Lynn Rajskub, Stephnie Weir, Adam Kulbersh, Mark Povinelli, Ajay Mehta, Anjali Bhimani, Rachael Harris, James Greene, Matt Dillon, Shelley Long, Kaliko Kauahi, Philip Baker Hall, Craig Zimmerman, Jonathan Banks, Jean Villepique, Lin-Manuel Miranda, Brigitte the Dog, Rob Huebel, Mim Drew, Norma Michaels, Jeremy Scott Johnson, Jonathan McMurtry, Mary Anne McGarry, Christen Sussin, Tangie Ambrose, Nan Tepper, Jeremy Rowley, Kate Reinders, Matt Besser, Abraham Higginbotham, Tristian Eggerling, Alisa Statman

Scénografie:

Richard Berg

Kostýmy:

Alix Friedberg

Komentáře uživatelů k sérii (2)

Druhá sezóna vůbec nezaostala za tou první. Tvůrcům se opět dařilo držet humor na výši, pokud nepočítám dějovou linii obou gayů. Přitom je mi jasné, že by z Mitchella mohla být skvělá postava, která by mě bavila, všechno mu, bohužel, kazí jeho afektovaná "drama queen" a velice slabé zápletky. Zbytek rodiny ale funguje dokonale a pravidelně mi způsobuje záchvaty smíchu, takže jsem byl znovu spokojený a těším se na třetí řadu (hlavně na sváteční epizody).(17.2.2019)

Oproti prvej sérií je táto lepšia, vtipnejšia a má aj lepšie príbehy.(23.1.2018)