Taková moderní rodinka - Série 5 (série)

Komedie / Romantický

USA, 2013–2014, 8 h 48 min (Minutáž: 22 min)

Gabriel Mann

Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell, Jesse Tyler Ferguson, Eric Stonestreet, Rico Rodriguez, Nolan Gould, Sarah Hyland, Ariel Winter, Aubrey Anderson-Emmons, Justin Kirk, Andrew Daly, David Haydn-Jones, Craig Welzbacher, Caleb Thomas, Reid Ewing, Diane Farr, Amy Yasbeck, Zayne Emory, Jessalyn Wanlim, Nathan Lane, Fred Willard, Adam Devine, Peri Gilpin, Jordan Peele, Madison McLaughlin, Khamani Griffin, Cole Daniel Hills, Celia Weston, Ann Morgan Guilbert, Randee Heller, August Roads, Philip Anthony-Rodriguez, Elizabeth Peña, Charley Koontz, Matthew Risch, Doc Farrow, Alexis Rosinsky, Trevor Larcom, Matt Crabtree, Alisha Boe, Jesse Eisenberg, Jane Krakowski, John Benjamin Hickey, Anjali Bhimani, Chazz Palminteri, Jennifer Tilly, Eddie McClintock, Leslie Grossman, Tony Cavalero, Rob Riggle, John Heard, Rib Hillis, Alyssa Preston, Aisha Tyler, Will Sasso, Alyson Reed, Adam Hagenbuch, Stephen Merchant, Fred Armisen, Patton Oswalt, Jeffrey Nicholas Brown, Ray Laska, Terrell Lee, Elena Campbell-Martinez, Nate Smith, Cameron Protzman, Ellis Ann Jackson, Rhys Darby, Mark Coles Smith, Peter Phelps, Cameron Watson, Mark Proksch, Kevin Daniels, Matt Riedy, Tony Pasqualini, Steve Hytner, Michael Benyaer, Jeremiah Birkett, Michael Rupnow, Jeryl Prescott, Elizabeth Banks, Barry Corbin, Teo Briones, Ariela Barer, Nicholas Hormann, Rick Fitts, Marc Evan Jackson, Edith Fields, Sean Carrigan, Tyler Ritter, Sara Amini, Alex MacNicoll, Ian Chen, Lauren Pritchard, Spenser McNeil, J.P. Manoux, Tim True, Ron Ostrow, Stacie Greenwell, Noah Weisberg, Grace Rowe, Jessica Pohly, Chelsea Harris, Joey Luthman

Komentáře uživatelů k sérii (2)

Po shlédnutí páté sezóny můžu s klidem prohlásit, že jsem byl spokojen. Na rozdíl od (pro mě) zatím nejslabší třetí řady tady byl humor dostatečně na výši, scénáristé se neflákali a děj mě tak nejen nenudil, ale bavil. Někdy více, někdy o něco méně, ale dalo se zasmát u každé epizody, a přesně to od sitcomu očekávám.(28.2.2019)

Skvělé jen tak dál. 5. série je zatím nejlepší ze všech. Moje oblíbená postava Alex je čím dál víc sexy. Na čtyři hvězdy to ještě není, ale snad se to blíží.(16.5.2020)