Claire zastupuje ve firmě svého otce a vede si velmi dobře. Očekává chválu, avšak nedočkává se jí, kdežto fenku Stellu Jay chválí za všechno. Je zklamaná a mrzí ji tento přístup. Otec Camerona vytvořil z mýdla malé sousoší obou snoubenců, které si mají umístit na dort. Mitchellovi se však ani trochu nelíbí a snaží se je rozbít, což se mu nedaří. Jay se nabídne, že mu s tímto problémem pomůže, protože se ztrátami nepohodlných věcí má zkušenosti. Luke se hodlá z večírku u Prichettových vytratit na párty, na níž nebyl pozvaný, avšak Manny jej nepodpoří a nikam jít nechce. Glorie se rozhodla prodat svůj starý byt, v němž žila, dokud nepoznala Jaye. Phil jí s tím pomáhá, ale těžko se jí tento krok dělá, tudíž tráví čas v kadeřnictví, kde dříve pracovala. Užívá si to tam a zdá se, že Phil také. (cheyene)

Necrotongue

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Mýdlová skulptura a dění kolem ní mě nijak zvlášť neoslovilo, a to u mě mohlo epizodě uškodit na hodnocení, naštěstí došlo k interakci mezi Jayem a Claire, Phil pomáhal Glorii s prodejem domu a na Jayově párty se děly věci, takže jsem na svou nespokojenost z úvodu rád zapomněl. // "Ta věc je nezničitelná!" "A co když se ztratí? Tady se věci ztrácej pořád." ()